V Černuci jsme dostali za uši

Sedm gólů v naší síti, dvě červené a tři žluté karty, žádná střela na bránu a pár nepovedených standartek k tomu. I tak nějak by se dalo shrnout naše bídné vystoupení na hřišti Viktorie Černuc. Domácí byli po celý zápas jasně lepší a zaslouženě vyhráli, co však mrzí více je fakt, že červenou kartu dostali Honza Pergl i Jirka Berta a budou nám v příštích duelech chybět. Navíc se v dnešním utkání zranili i Víťa Ocásek a Martin Vymětalík a jejich start v příštím mači je v ohrožení. Stručný sumář zápasu - v prvním poločase tři góly domácích po našich hrubých chybách v obraně (12., 18. a 33. minuta). Ve 23. minutě střílel Bednič nad, šest minut potom nastřelila Černuc tyč a ve 31. minutě dostal náš stoper REDa, a pak jsme to zabalili úplně. Druhá půle - další čtyři fíky v naší síti (48., 50., 72. a 77. minuta) a druhá červená, v 83. minutě za faul pro Jirku Bertu po druhé žluté kartě. Závěrečný hvizd rozhodčího byl pro naše barvy dnes vysvobozením. Žáci o den dříve vyhráli ve Švermově 3:7 (Vojta Frencl 3x, Káťa Frenclová, Míra Jaroš, Pavel Novák a Adam Sedlmayer) a přezimují na pěkném 2. místě tabulky Okresního přeboru. Další utkání sehrajeme za týden v neděli 9.11.2014, kdy A - tým zajíždí do Velvar B (výkop je znovu ve 14:00). Poslední mistrovské utkání žáků proti Lhotě bylo odloženo až na 22.11.2014 od 10:15. Ještě předtím odehrají žáci zápas proti rodičům a to v neděli 16.11.2014 od 14:00. Přijďte a přijeďte fandit!

Viktorie Černuc - Sokol Olovnice 7:0 (3:0)

ŽK: 15. Jir. Berta, 44. V. Ocásek, 52. M. Vymětalík
ČK: 31. J. Pergler, 83. Jir. Berta

ŽELVA nastoupila v sestavě: Josef NOVÁK - Petr VESELÝ (54. Miroslav VACOVSKÝ), Jan PERGLER, Vítězslav OCÁSEK (69. Vojtěch KARLOVSKÝ), Martin VYMĚTALÍK - Jaroslav BERTA (36. Patrik ŠEVČÍK), Pavel PIVARČI, Jiří BERTA, František LISTÍK - Radek BEDNÁR "C", Vojtěch BUCHTA

Trenéři: Milan Buchta a Jan Buchta

Rozhodčí: Gaži ml.