Vorlíčkův hattrick přinesl jen bod

V dalším kole náš tým žáků zajížděl na půdu nevyzpytatelných Tuchlovic, kde celý zápas odehrálo jedenáct hráčů. Utkání začalo tlakem domácích, kteří nám od začátku zatápěli, avšak byl to paradoxně náš tým, který v 19. minutě zásluhou Matěje Vorlíčka otevřel skóre, který využil nepřesného odkopu brankáře a po přiťuknutí Tomáše Tláskala dal na - 0:1. Domácí srovali stav ve 22. minutě, kdy po centru ze strany se nešťastnou tečí dostal balon do naší sítě - 1:1. Od této chvíle mají Tuchlovice více ze hry, přidávají ve 28. minutě druhý gól, když domácí útočník bodlem nastřelí míč do Ondry Fidlera, který s tím nemohl nic dělat - 2:1. Jinak však Ondra mužstvo v zápase několika skvělými zákroky podržel a to i s pomocí břevna. Poločas tak skončil o gól pro domácí. Ve 40. minutě však opět svojí chybou připravil vyrovnávající branku pro náš mančaft domácí golman, jenž nechtěně nahrál Tomáši Tláskalovi, který ihned přihrál Matěji Vorlíčkovi, a ten prokázal svůj instinkt zabijáka, protože neomylně poslal kulatý nesmysl k tyči - 2:2. V 56.minutě se naposled v utkání dostali Tuchlovice do vedení, jeden z domácích hráčů nakopl balon tak šťastně, že přeplachtil našeho golmana a zapadl do sítě - 3:2. Byl to však zápas jednoho kanonýra, Matěje Vorlíčka, který si v 62. minutě vybojoval pokutový kop a sám ho také chladnokrevně proměnil - 3:3. Zápas skončil remízou 3:3, a tak přišla na řadu střelba tří pokutových kopů na každé straně, v níž uspěli domácí, neboť proměnili všechny, zatímco za náš tým skórovali pouze Víťa Ocásek a Matěj Vorlíček. Dominik Sedlmayer poslal penaltu vysoko nad branku, a tak mají oba týmy po tomto kole 10 bodů. Další zápas sehrajeme v sobotu 22. září od 10:15 doma se Slovanem Kladno. Přijďte naše žáky podpořit!

AFK Tuchlovice - Sokol Olovnice 4:3 np (2:1)

19. M. Vorlíček

40. M. Vorlíček

62. M. Vorlíček

Penaltový rozstřel - uspěli: M. Vorlíček a V. Ocásek. Neuspěl: D. Sedlmayer

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek, Jaroslav Putz, Filip Lejsek - Dominik Černý, Filip Novák, Dominik Sedlmayer, Pavel Nedvěd - Tomáš Tláskal, Matěj Vorlíček

Rozhodčí: Prodl