S lídrem to byla důstojná partie

S Žižicemi inkasujeme hned v 1. minutě gól na 0:1 a v 15. minutě už je to o dva fíky, když hrubou chybu naší obrany trestá Kratochvíl - 0:2. V 17. minutě dostávají hosté možnost zahrávat pokutový kop, Valer naštěstí pro nás bránu netrefil, jinak by bylo prakticky po zápase. Tento moment náš mančaft nakopne a ve 24. minutě to poprvé zkouší Bednič, ale žižický brankář Švéda jeho pokus zneškodňuje. Po několika zajímavých šancí hostů je tu ve 41. minutě opět Radek Bednár, ale ani napodruhé mu při jeho nebezpečné střele lady luck nepřeje. Vše se mění dvě minuty před pauzou, když si Žižice z autového vhazování Honzy Pegla daly vlastní gól - 1:2. Ve druhém poločase bylo tak rázem o co hrát a naši borci tam nechali všechno, a i když jsme nakonec vyrovnat nedokázali, lídra tabulky a již jistého postupujícího do okresu jsme pořádně potrápili a nic na tom nezměnila ani branka ze 78. minuty na konečných - 1:3. Za týden v sobotu 9. května nás čeká utkání "o naději na baráž" na půdě předposlední Stehelčevsi. Výkop je v 17:00. Žáci si v sobotu poradili doma se Smečnem poměrem 3:0 (Míra Jaroš 2x, Káťa Frenclová) a upevnili si tak druhé místo v tabulce! Za týden nás čeká utkání v Libčicích, kde jsme dosud nikdy v historii ještě nehráli. Přijeďte fandit. Výkop je v sobotu v 10:15. ŽELVA jedem!

Sokol Olovnice - FK Žižice 1:3 (1:2)