Z Otvovic si po pěkném výkonu vezeme bod

22. kolo dnes sehrál také náš A tým, los nás poslal do osm kilometrů vzdálených Otvovic. Náš mančaft už dohrává sezonu v klidu, domácím patřila před tímto utkáním pátá příčka v tabulce, ale i přesto mělo utkání skvělý náboj. V ochozech tuto bitvu sledovali například náš odchovanec Petr Putz, působící momentálně ve druholigové Vlašimi, či bývalý vynikající střední záložník a stoper SK Kladna Miloslav Tichý. V úvodu zápasu jsme byli aktivnějším týmem a odměnou nám byla první branka v domácí síti. V 7. minutě Giovanni Novák posadil míč z rohového kopu přesně na hlavu Martina Nídra a ten zkušeně zavěsil - 0:1. O jedenáct minut později bylo ještě veseleji, Martin Nídr pocukrovanou přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování Miloše Nováka, pro něhož to byl vůbec první zásah v olovnických barvách - 0:2. Gratulujeme, všichni totiž víme, o kom je řeč. Domácí byli v tuto chvíli zcela opaření, ale do utkání jsme je vrátili vlastními hrubkami, ta první přišla v 27. minutě, náš brankář příliš daleko vyběhl ze své svatyně a otvovický Šaroch ho lehce přehlavičkoval - 1:2. Proč jsme letos poslední se ukázalo hned za tři minuty, náš pravý krajní bek trestuhodně přihrál do běhu domácímu útočníkovi Bečanovi, který se v mžiku ocitl v sólo úniku na naši bránu a v zakončení si bohužel pro nás počínal chladnokrevně - 2:2. Otvovický mančaft to nakoplo, naopak náš tým se po zbytek první půle spíše hledal, a tak se šlo do kabin za smírného stavu. Druhý poločas začal opět naší minelou, v 51. minutě se nepovedený výkop našeho brankáře snesl přesně k nohám domácího forwarda Šarocha a ten dnes podruhé nezaváhal - 3:2. Želva se však nevzdává a bojuje, náš gólman Karel Tureček skvěle napravuje svá předchozí zaváhání a drží náš tým stále na dostřel, v rozmezí 60. a 70. minuty domácím chytá tři další loženky. Nakonec to přišlo, v 86. minutě brankář domácích neudržel po standartce kulatý nesmysl v rukavicích a náš nejlepší hráč zápasu Martin Márty Nídr ho hlavou přeloboval - 3:3. Zápas tak končí tímto výsledkem, vezeme bod. Dnes Želva ukázala, že bojovnost je jí vlastní. Další utkání sehrajeme za týden v sobotu 25.5. od 17:00 na domácím stadionu. Naším soupeřem bude tým Vraný B. Přijďte povzbudit náš tým. Želva jedem!

SK Otvovice - Sokol Olovnice 3:3 (2:2)