Žáci dnes dostali tvrdý direkt

Ve 23. kole narazili žáci na domácím stadionu na třetí tým tabulky - SK Otvovice. Toto mužstvo jsme před dvěma týdny dokázali vyřadit v Lidickém poháru v poměru 3:0, a tak bylo otázkou jestli se nám něco podobného povede i v mistrovském utkání. Zápas začal lehkým oťukáváním, dlouho se na hřišti nic nedělo, až přišla 16. minuta, hosté pěkně zakombinovali a Jáchym Kulhavý je střelou k tyči poslal do vedení - 0:1. Náš mančaft se rychle snažil odpovědět, ale dlouhé nakopávané míče neměly ve výsledku žádný efekt. Naopak soupeř si dával kulatý nesmysl do nohy a přecházel rychle do útoku. Ve 28. minutě udeřili hosté znovu, Ondra Fidler vykopl míč z ruky až za velkým vápnem, pískal se nepřímý volný kop. Otvovice tuto možnost sice napoprvé nevyužili, ale z následné dorážky se k tyči přesně trefil jeden z hostujících záložníků - 0:2. Další pohroma přišla těsně před poločasem, náš brankář Ondra Fidler si o tyčku narazil holeň a zápas tak pro něho skončil. Doufejme, že zranění našeho gólmana nebude vážné, Ondra byl převezen do nemocnice na rentgen, výsledky se snad dozvíme ještě dnes. Drž se kámo! Do kabin se tak šlo za stavu - 0:2. Do druhé půle jsme museli přeskupit řady, do brány se postavil Dominik Sedlmayer, Filip Lejsek se stáhl na stopera a Víťa Ocásek se posunul do střední zálohy. Právě tento borec si ve 39. minutě neodpustil peprná slova k rozhodčímu Bázlerovi, ten neváhal a potrestal ho za toto jednání žlutým kartónkem. Utkání nejspíše definitivně rozsekla 54. minuta, kdy našeho zaskakujícího brankáře překonal střelou z ostrého úhlu jeden z otvovických forwardů - 0:3. Hostům narostla křídla a v 60. minutě po rohovém kopu Jáchyma Kulhavého jsme si dokonce dali i nešťastnou vlastní branku - 0:4. Po té se nám naskytla příležitost zápas alespoň zkorigovat, přímý volný kop však Matěj Vorlíček poslal jen do zdi. Naopak soupeř udeřil znovu, v 67. minutě se razantní střelou zpoza vápna prosadil opět Kulhavý. Jediný radostný okamžik jsme mohli v tomto utkání zažít až v poslední minutě, opět jsme dostali šanci zahrávat přímý volný kop, tentokrát se k němu postavil Víťa Ocásek a pěknou střelou na zadní nedal brankáři hostů žádnou šanci - 1:5. Tímto výsledkem zápas bohužel skončil. Dnes jsme hráli opravdu mizerně. Nezbývá než tento mač hodit za hlavu, za týden v neděli 2.6.2013 od 10:15 zajíždíme na půdu dosavadního lídra tabulky Sokola Hrdlív. Přijďte fandit a doufat v lepší zítřky. Želva jedem!

Sokol Olovnice - SK Otvovice 1:5 (0:2)

70. V. Ocásek

ŽK: 39. V. Ocásek

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek, Jakub Ryčl, Lukáš Marák (Pavel Nedvěd) - Viliam Karala, Filip Lejsek, Matěj Vorlíček, Jakub Holub - Dominik Sedlmayer "C", Milan Krútek

Rozhodčí: Bázler