Žáci rozprášili poslední Hostouň

S dobrou náladou a už i s Dominikem Sedlmayerem vyrazili žáci do poslední Hostouně. Ze začátku došlo možná i trochu k podcenění soupeře z naší strany a první poločas skončil výsledkem 0:3. Jako první se prosadil Kuba Bělka po přihrávce Matěje Vorlíčka v 7. minutě. Stejný hráč skóroval i v 18. minutě po samostatné akci. Minutu před pauzou navýšil skóre navrátilec do sestavy Dominik Sedlmayer, kterému nahrával Matěj Vorlíček. V druhé půli už se rozjela naše střelecká mašina, kdy třikrát skóroval Kuba Bělka (37., 47. a 53.), kterému na gól ze 37. minuty přihrál Dominik Sedlmayer, poté vstřelil gól znovu po individuální akci a jeho posledí, pátý gól mu připravil Matěj Vorlíček. Po asistencích Kuby Bělky, Dominika Sedlmayera a Víti Ocáska vsítil Matěj Vorlíček 3 góly (40., 43. a 68.), který ještě v 51. minutě přidal další gól. Chvíli před koncem se připoměl i kapitán Víťa Ocásek, kterému vrátil míč Dominik Sedlmayer a zkušený stoper prostřelil zpoza vápna domácího golmana. Za zmínku stojí i fakt, že náš brankář Ondra Fidler nemusel za celý zápas ani jednou zasahovat a připsal si tak čisté konto. V dalším zápase přijede do Olovnice mužstvo z Družce. Utkání se odehraje v sobotu od 10:15.

Sokol Hostouň - Sokol Olovnice 0:11 (0:3)