Žáci rozstříleli Unhošť

Do prvního mistrovského utkání na domácím hřišti nastoupili žáci Sokola Olovnice proti TJ Unhošť. Do utkání vtrhli jako uragán, když v 6. minutě vysunul Dominik Sedlmayer Kubu Bělku, který dorazil svojí střelu a v 10. minutě rovněž po přihrávce Dominika Sedlmayera skóroval Matěj Vorlíček a stav utkání byl 2:0. Ve 13. minutě zbytečně fauloval unikajícího protihráče Víťa Ocásek a pískala se penalta, kterou hostující hráč proměnil. Naši žáci se však nenechali zaskočit a soupeři zasadili další úder v 15. minutě, když se podruhé mezi střelce zapsal Kuba Bělka, kterému asistoval Matěj Vorlíček. Poté tempo zápasu opadlo a hra byla neuspořádaná a ve 28. minutě hosté snížili po nedorozumění domácí obrany s brankářem při rohu. Tím skončil první poločas. Po obrátce se v 56. minutě prosadil opět Kuba Bělka a dokonal svůj hattrick, když po výkopu Víti Ocáska utekl všem a zakončil. O minutu později zaúřadoval Matěj Vorlíček, kterému skvěle naservíroval míč Dominik Sedlmayer a ostřílený mazák se nemýlil. V 59. minutě byla nařízena penalta pro naše mužstvo, kterou Tonda Listík nejdříve proměnil, ale rozhodčí nechal penaltu opakovat kvůli předčasnému kopu a napodruhé už domácí bek neuspěl a navíc viděl žlutou kartu. Nenechali jsme se tímto rozhodit a naopak jsme přidali ještě další branky. V 63. minutě výstavně zakroutil přímý kop do šibenice Dominik Sedlmayer. O dvě minuty později opět po přihrávce Dominika Sedlmayera skóroval počtvrté Kuba Bělka, který následně musel odstoupit kvůli zranění. Hosté ještě kosmeticky upravili skóre, když skórovali po úniku. Skóre zápasu uzavřel v 69. minutě Víťa Ocásek, který si po přiťuknutí Matěje Vorlíčka udělal slalom z hostujících hráčů a skóroval podél brankáře. Žáci tak vyhráli i své druhé utkání sezony a za dva zápasy vstřelili 11 branek. Příští kolo je vložené a hraje se již ve středu ve Švermově od 17:30. Přijeďte podpořit naše nejmladší hráče, kteří se baví fotbalem a dělají radost všem příznivcům olovnického fotbalu.

ŽK: 59. A. Listík

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek "C", Adam Sedlmayer, Filip Lejsek - Tomáš Tláskal (Pavel Nedvěd), Dominik Sedlmayer, Matěj Vorlíček, Filip Novák (Dominik Černý) - Jakub Bělka, Jaroslav Putz

Rozhodčí: R. Švagr