Žáci vstoupili do sezony úspěšně!

Mužstvo žáků zajíždělo k prvnímu mistrovskému utkání do Velkých Přílep. Domácí měli neustále námitky vůči našem hráčům, ti se nenechali rozhodit a vyučili je z produktivity. Už v 10. minutě po krásném pasu Dominika Sedlmayera si zpracoval míč Kuba Bělka, obešel gólmana a zavěsil. Ve 30. minutě rozehrával Dominik Sedlmayer trestný kop ze strany, domácí obránci ho prodloužili až k Matěji Vorlíčkovi, který lehce bodlem posunul míč za čáru. Těsně před půlí přišlo snížení na 1:2, kdy po nedorozumění naší obrany při rohu se prosadili domácí. Tímto výsledkem skončil první poločas. Domácí měli po celý zápas šance pouze ze standartních situacích, jelikož měli výškovou převahu. Ve 45. minutě vystřídal Tomáše Tláskala Pavel Nedvěd a po čtvrt hodině se opět prostřídali. V 51. minutě jsme sehráli nádhernou kombinaci, kdy si vyměnili balon Kuba Bělka s Matějem Vorlíčkem, Kuba Bělka poslal do ulice míč Matěji Vorlíčkovi a ten k tyči skóroval. Celý zápas výborně řídil naší obranu náš nový kapitán Víťa Ocásek a k němu se přidala trojice hráčů - Matěj Vorlíček, Jakub Bělka a Dominik Sedlmayer, kteří byli hlavní strůjci našeho úspěchu. Olovničtí žáci tak pod novým trenérským vedením Ivan Cvrček - Ondřej Suchánek vyhráli hned na úvod. Příští zápas sehrajeme na domácím stadionu v sobotu (8.9.2012) od 10:15 proti TJ Unhošť.

Sokol Velké Přílepy - Sokol Olovnice 1:3 (1:2)

10. J. Bělka

30. M. Vorlíček

51. M. Vorlíček

ŽK: F. Lejsek, J. Bělka

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek "C", Adam Sedlmayer, Filip Lejsek - Dominik Černý, Dominik Sedlmayer, Matěj Vorlíček, Filip Novák - Jakub Bělka, Tomáš Tláskal (Pavel Nedvěd)

Rozhodčí: P. Sandev