Žáci vydřeli výhru nad Družcem

Mužstvo žáků přivítalo na domácím stadioně celek z Družce. Hostující tým se nachází na 11. místě tabulky, ale zápas tomu vůbec nenasvědčoval. Hrál se vyrovnaný zápas, kde ovšem více šancí měli naši žáci. Jako první skóroval až před poločasem (35.) Matěj Vorlíček, kterému ideálně připravil míč Dominik Sedlmayer. Po přestávce se ve 42. minutě zapsal mezi střelce i Jakub Bělka, který se trefil na vzdálenější tyč po přihrávce Matěje Vorlíčka. Následně uklidil míč do sítě i sám Matěj Vorlíček, který tak byl u všech tří gólů. Asistenci si připsal Dominik Sedlmayer. "Rozhodně jsme čekali snažší vývoj zápasu a mysleli jsme si, že hladce soupeře porazíme", zhodnotili utkání domácí trenéři. Hosté hráli zodpovědně zezadu, čekali na naše chyby, po kterých následně podnikali výpady do naší obrany. Snížit se jim podařilo až ve druhém poločase. Do utkání již zasáhli také tři nové posily olovnických - Lukáš Marák, Milan Krútek a Kuba Rýčl. Příští víkend mají žáci volno a za 14 dní se utkají opět na domácím stadionu s FK Brandýskem. Výkop je v sobotu (20.10.) od 10:15.

Sokol Olovnice - SK Družec 3:1 (1:0)

35. M. Vorlíček

42. J. Bělka

44. M. Vorlíček

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek "C", Jakub Rýčl, Filip Lejsek - Tomáš Tláskal (Filip Novák), Dominik Sedlmayer (Dominik Černý), Matěj Vorlíček, Lukáš Marák (Milan Krútek, Pavel Nedvěd) - Jakub Bělka, Adam Sedlmayer (Jaroslav Putz)

Rozhodčí: Martiník