Žáci zakončili parádní sezónu vítězně

Poslední mistrovský zápas sehráli tuto neděli také naše mladé želví pušky. Jejich soupeřem byl celek ze středu tabulky - SK Zichovec. Utkání jsme nerozjeli vůbec dobře, v 9. minutě jsme nepokryli standartní situaci od rohového praporku a nikým neobsazený hráč domácích skóroval hlavou o tyč - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno, v 17. minutě předložil náš špílmachr Matěj Vorlíček míč jako na zlatém podnose zabijákovi Bělkovi a ten neměl problém skóre dorovnat - 1:1. Od této chvíle se hrál vyrovnaný zápas, šance dát druhou branku měli oba týmy, nikdo však v první půli už přesně nezacílil. Na druhý poločas už dorazili také Viliam Karala a Milan Krůtek. Zápas rozsekla 62. minuta, borec s dvanáctkou na zádech Matěj Vorlíček vyškolil pět zichoveckých hráčů a s chladnou hlavou zakončil přesně k tyči - 1:2. Nádherný fotbalový moment. Tímto výsledkem utkání skončilo. Vyhráli jsme osmý jarní duel z jedenácti možných, a tak nebýt průměrného podzimu, mohli naši mladí borci atakovat cíle nejvyšší. Takhle je z toho "jen" bramborová medaile za čtvrté místo. Mistrovská sezóna sice skončila, ale naši starší žáci mají před sebou stále ještě dvě výzvy. Tou první bude v sobotu 22.6. od 14:00 fotbalový srandamač Žáci proti Rodičům na našem stadionu. Ta druhá je pak čeká o den později a bude stát za to! V neděli 23.6. od 9:00 do 15:00 se naši borci představí na turnaji v Zichovci. Jejich soupeři budou Slovan Velvary, SK Cítoliby a domácí mužstvo SK Zichovec. Přijeďte fandit, přijeďte se bavit! Jedeme Želva jedeme!

SK Zichovec - Sokol Olovnice 1:2 (1:1)

17. J. Bělka

62. M. Vorlíček

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek "C", Jakub Ryčl, Lukáš Marák - Filip Lejsek, Matěj Vorlíček, Dominik Sedlmayer, Filip Novák (Viliam Karala) - Adam Sedlmayer (Milan Krútek), Jakub Bělka(Pavel Nedvěd)

Rozhodčí: Svoboda