Holomajzna, nic víc

Úvod duelu proti Zákolanům patřil nám a ve 13. minutě se také zaslouženě dostáváme do vedení, když nezištnou přihrávku Ferryho uklidil do brány Ondra Suchánek a ještě přitom zahrál na Paganiniho hostujícímu trenérovi a brankáři v jedné osobě Englerovi - 1:0. Další naše šance přišla takřka záhy, ale střelu Dominika Cvrčka vytěsnil gólman na roh. Ve 27. minutě jsme zbytečně darovali Zákolanům rohový kop a zcela nekrytý stoper Staněk vyrovnal stav utkání na poločasových - 1:1. Zatímco v první půli se náš výkon dal ohodnotit jako hodně podprůměrný, ten z druhého dějství byl z naší strany tragický. Jak jinak si totiž vysvětlit to, že nám jedenáctka zákolanských hráčů s věkovým průměrem 40 let! dá tři fíky a ještě si z nás obránce Míka (54 let) dělá srandu, že mu doktor zakázal se dívat do občanky... Přesto alespoň ve zkratce, 52. minuta a trestňák Tvrdíka končí v naší síti - 1:2. V 64. minutě po centru Leča z křídelního prostoru vyrovnává Suchi na 2:2. Závěrečná patnáctiminutovka však patří hostům, v 75. minutě opět záložník Tomáš Tvrdík strhává vedení pro své bravy - 2:3. Účet zápasu pak při naší hře vabank uzavírá hráč číslo šest, Michal Šifra - 2:4. Za týden v neděli 16. října zajíždíme do Hrdlíva B, výkop je v 16:00. Doufejme, že proti tomuto neoblíbenému soupeři podáme mnohem lepší výkon než dnes.

Sokol Olovnice - Sokol Zákolany 2:4 (1:1)