Želvu rozesmutnil blevický kanonýr

Ve 3. kole jsme v derby utkání narazili na Blevice a za krásného počasí, slušné návštěvy a šesti hráči na střídačce jsme s nimi odehráli smolný zápas. První poločas jsme i díky převaze ve středu hřiště soupeře téměř do ničeho nepustili a sami jsme se dostali do slibných příležitostí, ze kterých nakonec nezapršelo. Postupně své šance promarnili Franta Novák, Tomáš Sedlmayer i  Martin Nídr, a tak půle skončla smírně 0:0. Ve druhé půli dostali možnost hráči ze střídačky Honza Novák, Patrik Ševčík a Franta Ouřada, avšak byl to soupeř, který se v 65. minutě dostal hlavičkou nejlepšího hráče na hřišti Radka Bednára do vedení 0:1. Náš tým to nepoložilo a po nastřeleném břevnu se Frantovi Novákovi naskytla největší šance zápasu, kdy si v 71.minutě vybojoval pokutový kop, který však poslal do horní konstrukce, ta nám tento den byla nejspíše jak se později ukázalo osudná. Několikrát jsme ji trefili, ale třikrát našemu brankáři také pomohla. V závěru si vytvoříme několik rohových kopů, ale nakonec se opět raduje soupeř, kdy Bednárem po úniku stanovuje konečný výsledek ukání na 0:2. Doufejme v lepší zítřky a také snad v první body, které se náš tým pokusí urvat v neděli 16. září  od 16:30 na hřišti Viktorky Černuc. Zápas by měl řídit pan rozhodčí Mareš.

Sokol Olovnice - Sokol Blevice 0:2 (0:0)

ŽK: 71. M. Nídr

Olovnice nastoupila v sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Ouřada, Jan Kinter, Martin Nídr, Martin Vymětalík - Jan Pergler (50. Jan Novák), František Novák, Petr Solár, Pavel Pivarči (77. František Ouřada) - Pavel Šulc, Tomáš Sedlmayer (60. Patrik Ševčík)

Rozhodčí: Fujdiar