Zichovec 12:0 Olovnice

11' - první šance zichoveckých skončila v zámezí

13' - Jiří Berta po jediné chybě domácí obrany v první půli mohl postupovat z poloviny hřiště sám vstříc domácí kase, rozhodl se však pro střelu, s níž Falcník neměl problém

14' - Dvořáka vychytal Josef Salač

20' - sám před Salačem byl Hugo Forster - 1:0

24' - pokutový kop a Jan Snovický - 2:0

25' - špatnou rozehrávku potrestal Ondřej Rubeš - 3:0

33' - centr - hlavička - gól Michal Dragoun - 4:0

35' - střela k pravé tyči, Michael Hartman - 5:0

40' - přízemní pokus a Marek Dvořák - 6:0

45' - střela z hranice vápna k levé tyči, Ondřej Rubeš - 7:0

48' - dva hráči sami před bránou a Michal Dragoun - 8:0

48' - stejná minuta, do prázdné uklízí míč Jan Snovický - 9:0

76' - střela do protipohybu našeho gólmana, hattrick Jan Snovický - 10:0

81' - domácí nastřelili břevno, Jirka Berta vypálil z trestného kopu mimo bránu

82' - třetí a poslední ohrožení zichovecké chaty v podání našeho týmu, Martin Vymětalík se vysunul na hrot a přinutil Falcníka vyrazit balón na rohový kop

88' - kombinační akce na jejímž konci stál Jiří Kostelecký - 11:0

89' - individuální akce a Rudolf Moravec - 12:0

Poslední zápas nemá cenu hodnotit, polovina hráčů z našeho týmu se na utkání z nejrůznějších důvodů (tresty, nemoci, oslavy narozenin, jiné aktivity) ani nedostavila. Domácím gratulujeme k vítězství v soutěži i k postupu do okresního přeboru! V pondělí jsme se pak ze stránek okresního fotbalového svazu dozvěděli, že baráž nás velkým zázrakem mine, a že i v příštím soutěžním ročníku 2018/2019 budeme hrát III. třídu, může za to fakt, že druhý postupující ze čtvrté třídy Družec B se postupu zřekl, tím pádem bylo jeho místo nabídnuto Pozdni B, která ze třetího místa za poplatek 3000,- Kč nabídku přímého postupu přijala. Zároveň však důlěžitou roli sehrálo i štěstí, neboť Svinařov v posledním kole bodoval a jakožto lepší předposlední tým III. tříd nakonec musel do baráže proti horšímu týmu ze čtvrtého místa IV. třídy - Pletenému Újezdu.

SK Zichovec - Sokol Olovnice 12:0 (7:0)