Žižice 8:1 Olovnice

3' - vstup do zápasu nám vyšel skvěle, po autovém vhazování na soupeřově polovině se zmocnil meruny Radek Bednár a poslal ji neomylně za záda domácího brankáře Černého - 0:1

16' - patnáct minut jsme byli v klidu, poté přišla zbytečná standartka, kterou náš kapitán prodloužil hlavou tak nešťastně, že osamocený Ondřej Klíma to měl sám před Patrikem už více než jednoduché - 1:1

21' - další důležitý moment před žižickou chatou měl na svědomí David Koblenc, z bezprostřední blízkosti ale poslal balón mimo tři tyče

23' - projektil Kratochvíla do šibenice musel Ševča vytahovat konečky prstů na rohový kop

27' - pak jsme nedokázali ubránit znovu Klímu, ten po individuální akci a následné střele do vinglu poslal své barvy do vedení - 2:1

36' - rozhodující byl třetí gól, který po centru z pravé strany vsítil střídající Robin Klempt hlavou do protipohybu našeho gólmana - 3:1

44' - přesto jsme měli ještě jednu šanci na korekci skóre, Bednár chytře udělal kličku místnímu strážci brány, z ostrého úhlu ovšem míč do odkryté svatyně umístit nedokázal

45' - v poslední akci před hvizdem hlavního rozhodčího ještě do boční sítě na opačné straně hřiště pálil i domácí kapitán Hrdlička

51' - druhý poločas se hodnotí těžce, neboť jsme si vlastně nevypracovali žádnou stoprocentní příležitost ke skórování, zatímco Žižice se předháněly v tom, který z hráčů nám dá jako první gól, Kratochvílovi to z trestného kopu v této minutě ještě nevyšlo

59' - Tomáš Eichler to vzal podobně jako jeho spoluhráč Klíma v první půli na sebe a k bližší tyči skóroval - 4:1

63' - rohový kop v podání Hrdličky a přesná hlavička Klempta - 5:1

70' - dorážka nikým neatakovaného kapitána Jiřího Hrdličky z předbrankového prostoru - 6:1

85' - další centr do vápna tentokrát od Richtra přetavil ve svůj druhý gól Eichler - 7:1

90' - stejný hráč pak celé utkání i uzavřel, po sólu z půlky hřiště dovršil hattrick - 8:1

Jen prvních dvacet minut jsme dnes s Žižicemi dokázali držet krok, pak domácí díky svým zkušenostem z působení v okresním přeboru a u většiny hráčů i z působení ve Slaném jasně ukázali, proč patří každý rok k absolutní špičce III. třídy, skupiny B na Kladensku. Další mač hrajeme už v úterý 8. května od 14:00, kdy v dohrávce 14. kola hostíme aktuálně třetí tým tabulky Sokol Tuřany. Přijďte fandit!

FK Žižice - Sokol Olovnice 8:1 (3:1)