Zvoleněves 6:1 Olovnice

2' - hned první střela domácích skončila v naší síti, když se z hranice šestnáctky prosadil Patrik Valer - 1:0

5' - další gól jsme inkasovali z kopačky Michala Kučery, jehož rána přesně zapadla na zadní tyč - 2:0

9' - Zvoleněves nám toho stejně jako před čtrnácti dny Žižice příliš nedovolila, v podstatě jsme její bránu v první půli ohrozili jen po rohu v deváté minutě, jinak zápas i samotné dění spíše kopírovalo již zmíněný mač na půdě Žižic, tedy pro místní hráče další povinné domácí vítězství v honbě za okresním přeborem a pro nás utkání, které nic neřešilo a kde jsme neměli co ztratit

21' - Kučerovu tutovku vychytal Josef Salač a při následné dorážce mu pomohla dobře postavená konstrukce

25' - rohový kop Calty usměrnil mezi tři tyče hlavou agilní Kučera a přidal tak svůj druhý zářez - 3:0

30' - hattrick následně dovršil pět minut poté, když Pepa fauloval ve vápně Suchánka a kopala se penalta - 4:0

38' - Suchánek napálil střelou z vápna břevno, od něhož míč putoval do zámezí

50' - druhá polovina už se dohrávala jen z povinnosti, Salač měl nejdříve v souboji se Suchánkem dvakrát navrch, když zneškodnil jeho pokus z bezprostřední blízkosti a pak zasahovat ani nemusel, protože domácí útočník pálil vysoko nad

59' - karta se ovšem brzy obrátila, nutno ale dodat, že branky po obrátce hry jsme si vlastně dali sami, nejprve po nepovedené přihrávce Dominika Cvrčka to měl Ondřej Suchánek sám před Pepou hodně jednoduché a stačilo jen umístit balón do kasy - 5:0

61' - následovala střela, po níž Salač merunu vyrazil jen před sebe, Michal Ocásek byl v souboji pozdě a Suchánek skóroval do prázdné - 6:0

71' - po ruce stopera Hromádky ve vápně jsme dostali možnost zahrávat pokutový kop, který bezpečně proměnil František Novák - 6:1

83' - kaňkou na celém utkání bylo vyloučení Vítězslava Ocáska po druhé žluté kartě za podražení protihráče, nejen, že bylo naprosto zbytečné, ale rovněž pro našeho elitního záložníka bude znamenat nejspíše i stopku na příští důležité střetnutí s Blevicemi

88 - Michal Ocásek vyzkoušel pozornost gólmana Truhláře střelou z ostrého úhlu a to bylo vše

Dnešní utkání domácí rozhodli stejně jako na podzim v první čtvrthodince hry a ve všech směrech nás jednoznačně předčili. Dobře jsme však věděli již před samotným duelem, že s týmy, jakými jsou v současné době Žižice, Zvoleněves či Zichovec se zkrátka nemůžeme rovnat, a že pro nás budou nejdůležitější následující TŘI KOLA - TŘI DERBY (doma Blevice, venku Otvovice, doma Neuměřice), v nichž se rozhodne, zda-li si III. třídu zahrajeme i na podzim či nikoliv. Příští mač tedy v neděli 27. května od 17:00 na domácím trávníku proti Sokolu Blevice. Přijďte fandit!

Slavoj Zvoleněves - Sokol Olovnice 6:1 (4:0)