Vedení klubu

Příjmení a jméno Funkce Datum narození
Novák Jaromír
předseda
08. 10. 1965
Novák František ml.
místopředseda
09. 07. 1975
Tůma Miroslav
sekretář
02. 01. 1961
Solárová Kateřina
hospodář
 
Novák František st.
člen revizní komise
13. 01. 1947
Veselý Pavel
hlavní pořadatel
13. 07. 1963
Buchta Milan
vedoucí A - týmu
30. 07. 1967
Pelant Ladislav
trenér A - týmu
21. 12. 1959
Kinter Jan
člen výboru
18. 11. 1972
Novák Michal
člen výboru
26. 05. 1978
Suchánek Ondřej
člen výboru
26. 07. 1995
Suchánek Marek
člen výboru
17. 12. 1992