Dorost

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorost pod názvem Slavoj Zvoleněves byl účastníkem I. A třídy dorostu skupiny A Středočeského kraje. Domácí hřiště bylo v Olovnici.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelský zápas - 9.8.2015

venku PTZ Nelahozeves 4:3   (A. Listík (PK), K. Dulovec (PK), J. Kulhavý)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelský zápas - 16.8.2015

doma SK Zichovec 1:2   (R. Karala)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo - 22.8.2015

doma TJ Roztoky 1:4   (M. Vorlíček)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo - 30.8.2015

venku Pšovka Mělník 8:0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo - 5.9.2015

doma Sokol Dolany 8:1   (3x M. Vorlíček, 2x J. Dušek, 2x R. Karala, L. Pelant)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo - 12.9.2015

doma Sokol Hostouň 2:2   (V. Karala, R. Karala)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo - 20.9.2015

venku SK Kročehlavy 7:0   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo - 26.9.2015

doma Eletis Lužec 2:4   (2x V. Ocásek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. kolo - 4.10.2015

venku Baník Švermov 1:2   (vlastní, V. Ocásek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. kolo - 10.10.2015

doma Slovan Velvary 1:8   (R. Karala)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. kolo - 17.10.2015

venku Slovan Kladno 5:1   (M. Radošínský)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. kolo - 24.10.2015

doma FK Kralupy 1901 5:3   (2x V. Ocásek, R. Karala, V. Karala, L. Pelant)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. kolo - 1.11.2015

venku Aero Odolena Voda 5:2   (V. Ocásek, M. Vorlíček)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. kolo - 7.11.2015

doma Viktorie Nelahozeves 1:1   (V. Ocásek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. kolo - 15.11.2015

venku SK Roztoky 2:0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelský zápas - 20.3.2016

venku Sokol Smečno 2:3   (R. Karala, J. Dušek, D. Záruba)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. kolo - 26.3.2016

venku TJ Roztoky 6:2   (2x M. Radošínský)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. kolo - 2.4.2016

doma Pšovka Mělník 1:2   (V. Ocásek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. kolo - 10.4.2016

venku Sokol Dolany 1:3   (2x M. Vorlíček, J. Dušek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. kolo - 16.4.2016

venku Sokol Hostouň 4:4   (2x M. Vorlíček, V. Ocásek, M. Radošínský)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. kolo - 23.4.2016

doma SK Kročehlavy 0:6  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. kolo - 1.5.2016

venku Eletis Lužec 6:5   (3x M. Vorlíček, D. Cvrček, V. Ocásek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. kolo - 7.5.2016

doma Baník Švermov 0:2  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. kolo - 20.5.2016

venku Slovan Velvary 4:2   (R. Karala, M. Vorlíček)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. kolo - 21.5.2016

doma Slovan Kladno 1:2   (M. Vorlíček)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. kolo - 29.5.2016

venku FK Kralupy 1901 2:2   (M. Radošínský, J. Dušek)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24. kolo - 4.6.2016

doma Aero Odolena Voda 0:7

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. kolo - 12.6.2016

venku Viktorie Nelahozeves 2:3   (D. Cvrček, D. Záruba, M. Radošínský)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. kolo - 18.6.2016

doma SK Roztoky 2:3   (vlastní, D. Cvrček)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soupiska

Post Číslo Jméno Ročník Z G

Brankáři

 

 

 

   
 

18

Stanislav Troch

2000

9
0

 

1

Jakub Truhlář

1999

24
0
 

 

Petr Tuček

1999

4
0

Obránci

 

 

     
 

11

Dominik Cvrček

1997

26
3
 

 

Karel Dulovec

1997

4
0
 

 

Milan Krútek

2000

8
0

 

8

Antonín Listík "C"

1998

25
0
 

 

Lukáš Marák

2000

2
0
 

6

Vítězslav Ocásek

1998

21
10

 

2

Jakub Rýčl

1999

16
0
 

 

Michal Smerdel

2000

2
0

Záložníci

 

       

 

4

Josef Dušek

1999

21
4
 

14

Denis Hamouz

2000

16
0
 

16

Miroslav Jaroš

2000

12
0

 

3

Viliam Karala

1998

19
2

 

15

Ladislav Pelant

1997

19
2

 

9

Marek Radošinský

1999

26
6
 

5

Matěj Vorlíček

1998

21
14
 

12

David Záruba

1998

8
1

Útočníci

 

       
 

 

Vojtěch Frencl

2000

1
0
 

7

Jakub Holub

1999

21
0
 

10

Richard Karala

2000

20
6
 

13

Jiří Vacek

1999

8
0

 

 

 

 

 

 

 

 

       

vedoucí

 

Pavel Richtr

1948

26
-

trenér

 

Miroslav Vedral

1946

26
-

trenér

 

Jaroslav Vosmík

1978

26
-

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabulka střelců

Střelci

Góly

Matěj VORLÍČEK

14

Vítězslav OCÁSEK

10

Richard KARALA

6

Marek RADOŠINSKÝ

6

Josef DUŠEK

4

Dominik CVRČEK

3

Viliam KARALA

2

Ladislav PELANT

2

vlastní

2

David ZÁRUBA

1

Góly celkem

50

Střelci

Góly

Matěj VORLÍČEK

14

Vítězslav OCÁSEK

10

Richard KARALA

6

Marek RADOŠINSKÝ

6

Josef DUŠEK

4

Dominik CVRČEK

3

Viliam KARALA

2

Ladislav PELANT

2

vlastní

2

David ZÁRUBA

1

Góly celkem

50

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabulka - I. A třída sk. A

#

Tým

Z

V

R

P

Skóre

B

1.
Aero Odolena Voda
26
24
1
1
168:21
73
2.
Slovan Velvary
26
21
1
4
129:38
64
3.
Pšovka Mělník
26
16
4
6
116:43
52
4.
TJ Roztoky
26
16
3
7
83:45
51
5.
Eletis Lužec
26
16
3
7
88:59
51
6.
SK Kročehlavy
26
15
3
8
88:37
48
7.
SK Roztoky
26
11
5
10
80:80
38
8.
Slovan Kladno
26
11
2
13
102:70
35
9.
Baník Švermov
26
10
5
11
74:63
35
10.
Viktorie Nelahozeves
26
8
3
15
68:92
27

11.

Slavoj Zvoleněves

26

5

4

17

50:98

19

12.
Sokol Hostouň
26
3
6
17
43:117
15
13.
FK Kralupy 1901
26
4
1
21
42:191
13
14.
Sokol Dolany
26
1
1
24
35:212
4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------