Dorost

2. kolo - 29.8.2009

Olovnice - Buštěhrad 0:0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo - 6.9.2009

Hrdlív - Olovnice 0:3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo - 12.9.2009

Olovnice - Velká Dobrá 2:1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. kolo - 20.9.2009

Pozdeň - Olovnice 3:2

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo - 26.9.2009

Zichovec - Olovnice 1:3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. kolo - 3.10.2009

Olovnice - Brandýsek 4:5

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. kolo - 10.10.2009

Sparta Kladno - Olovnice 0:4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. kolo - 17.10.2009

Olovnice - Unhošť 0:4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. kolo - 25.10.2009

Zlonice - Olovnice 3:0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo - 31.10.2009

Olovnice - Hřebeč 1:0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo - 7.11.2009

Tuchlovice - Olovnice 1:1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po posledním podzimním zápase byl bohužel tým dorostu zrušen kvůli špatné účasti dorostenců na zápasech A týmu. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soupiska

Post Číslo Jméno Ročník
Brankáři      
 

1

Tomáš Hubáček

1994

Obránci      
 

3

František Listík

1994

 

2

Michal Ocásek

1994

 

8

Miroslav Ouřada

1991

 

11

Vladislav Pokorný

1995

 

4

Patrik Ševčík

1994

 

15

Martin Vymětalík

1991

Záložníci      
 

17

Vojtěch Karlovský

1995

 

16

Jiří Kopolovič

1993

 

6

David Koblenc

1992

 

5

František Ouřada

1991

 

13

Jan Pergler

1992

 

12

Pavel Pivarči

1991

Útočníci      
 

7

Jan Buchta "C"

1992

 

9

Pavel Raušer

1993

 

10

Tomáš Sedlmayer

1994

 

14

Ondřej Suchánek

1995

       
       

trenér

 

Radek Vacovský

1972

asistent trenéra

 

Pavel Veselý

1963

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. TJ Unhošť 11 11 0 0 51:12 33
2. SK Buštěhrad 11 6 4 1 21:12 22
3. SK Zichovec 11 6 2 3 40:22 20
4. FK Brandýsek 11 6 0 5 40:39 18
5. SK Hřebeč 11 5 2 4 35:32 17

6.

Sokol Olovnice

11

5

2

4

20:18

17

7. Čechie Velká Dobrá 11 3 5 3 25:19 14
8. Slavoj Pozdeň 11 4 1 6 35:48 13
9. SK Zlonice 11 3 3 4 17:26 12
10. AFK Tuchlovice 11 2 3 6 21:34 9
11. Sokol Hrdlív 11 2 2 7 21:36 8
12. Sparta Doly Kladno 11 1 0 10 23:49 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------