A pak že to nejde!

V sedmém kole k nám dorazilo mužstvo z Uh a už od začátku bylo jasné, že dnes bude náš den D. Vše začalo hned v 9. minutě, kdy Martin Nídr ukázal svou rychlost, utekl všem a byl faulován ve vápně - jasná penalta, ke které si stoupnul Pavel Šulc a k tyči ji bezpečně proměnil 1:0. V následující minutě soupeř měl obrovskou šanci, kdy po rohovém kopu se odrazil míč přímo na nohu jednoho z hostujících záložníků, avšak bravurní zákrok předvedl Karel Tureček. Od té doby na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a to naše, postupně jsme si vytvořili pět loženek, avšak ani Tomáš Sedlmayer s Pavlem Šulcem po individuálních akcích, ani Honza Pergl s Martinem Nídrem po hlavičkových soubojích nedokázali výborně chytajícího brankáře hostů pokořit. Těsně před půlí se do šance dostal nejnebezpečnější hráč hostů Jaroslav 'Jankulovski' Novák, který v pádu trefil břevno. V celém zápase pak kartami nešetřil ani soudce Kalík, který jak hostům, tak hlavně nám jich ukázal hned několik. V poločase jsme prostřídali Patrika Ševčíka, jehož nahradil Honza Novák. Druhý poločas se odvíjel v bojovném duchu o každý metr hřiště a bylo vidět, že na naše kopačky se vkrádá nervozita. Naštěstí nastala 70. minuta a po faulu na Tomáše Sedlmayera se postavil k přímému kopu Franta Novák, který ho zahrál ve stylu velkých hráčů tak precizně, že brankář hostů byl bez šance 2:0. Zbytek utkání už byli hostující hráči rozhádáni a zápas jsme dovedli k zaslouženému zisku prvních tří bodíků. V zápase jsme ukázali týmového ducha, a tak za týden na půdě Slavoje Zvoleněves pojedeme s odhodláním tento dobrý výsledek  potvrdit. Derby se odehraje v sobotu 13. října od 16:00 a měl by ho řídit pan rozhodčí Soused. Přijďte nás podpořit aneb Želva jedem!

Sokol Olovnice - Sokol Uhy 2:0 (1:0)