9 statečných první tři body neurvalo

Další zápas sehrál také náš A tým, který netradičně v neděli nastoupil na trávníku Viktorky Černuc. K zápasu jsme přicestovali z osmi hráči v poli a brankářem, a tak domácí měli na hřišti o dva hráče navíc, což nám však první půli nijak nevadilo, jako správné Želvy jsme se schovali do krunýře, a díky našim občasným výletům k soupeřově brance jsme se také dostali do vedení. V 16. minutě to jeden z domácích stoperů už nevydržel a při snaze odkopnout míč, lobem a la Poborský na Euru 1996 překonal vlastního brankáře 0:1. Natolik nás to překvapilo, že za minutu bylo vyrovnáno, to jsme zase my darovali gól soupeři, kdy po zmatcích v naší obraně jeden z domácích střílel do opuštěné svatyně 1:1. Náš další světlý moment v tomto utkání přišel ve 35.minutě, Tomáš Sedlmayer vybojoval z ničeho nic rohový kop, který jsme rozehráli tak šikovně, že domácí brankář neudržel míč v rukavicích a Martin Nídr nadvakrát skóroval 1:2. Poločas jsme nakonec nevyhráli, neboť ve 44. minutě po rychlém útoku domácích šli dva hráči sami na branku a náš golman s tím těžko něco mohl dělat 2:2. Do druhé půle jsme si kromě nerozhodného výsledku přinesli na hřiště také desátého hráče, Davida Vacovského, který kvůli pracovním povinnostem dříve přijít nemohl. Po dvou chybách ve 48. a 53. minutě, kdy domácí navýšili stav na 4:2 už bylo zřejmé, že si dnes první body nepřipíšeme. Zbytek utkání jsme hráli pouze na brejky, žádný z nich jsme však neproměnili, naopak domácí v posledních deseti minutách přidali ještě další dvě branky, a tak vyhráli nakonec 6:2. V sobotu 22.září od 16:30 sehrajeme domácí utkání s celkem Slavoje Pozdeň, a snad už také s vítězným koncem. Zápas by měl řídit pan rozhodčí Lukáš Prach.

Viktorie Černuc - Sokol Olovnice 6:2 (2:2)