Po podzimu nám patří 8. místo

Poslední podzimní mistrovský zápas jsme sehráli na hřišti Sokola Hrdlív B, kde bohužel již od začátku duelu taháme za kratší konec. Domácí jsou aktivnějším týmem a v 11. minutě se dostávají do vedení 1:0, když se střelou k bližší tyči prosadil Roman Hrubý. Ve 24. minutě zahrává Ondra Suchánek trestný kop, hrdlívský strážce brány je však u své pravé tyče včas. Minutu poté ovšem Vojta Karlovský prochází domácí obranou jako nůž máslem a přesným projektilem vyrovnává na - 1:1. Tento moment nás nastartoval a zbylých dvacet minut prvního poločasu si vytváříme i další příležitosti ke skórování, žádnou z nich ale neproměňujeme. Zkraje druhého dějství se řítí z úhlu na hrdlívskou chatu Ondra Suchánek, gól z toho není a opět se tak potvrzuje známé nedáš - dostaneš. V 54. minutě zakončuje po souhře takřka do prázdné brány Robin Červenka - 2:1. Po hodině hry zkoušíme oživit náš výkon dvěma střídáními v rychlém sledu, leč neúspěšně. Běžela 71. minuta, když naší hrubou chybu v obraně potrestal dnes podruhé Hrubý - 3:1. Tato branka tento mač nakonec nejspíše rozhodla a nic na tom nezměnil ani závěrečný gól domácích z jasného ofsajdu, kdy hattrick dokonal Roman Hrubý - 4:1. Po podzimu nám tak ve IV. třídě patří 8. místo. Jinak dorost prohrál 5:1 (M. Radošinský) na Slovanu Kladno, žáci vyhráli 7:0 na Novo Kladnu B (M. Jiroušek 2x, D. Klepek 2x, K. Frenclová, F. Novák, J. Putz). Přijďte a přijeďte fandit. ŽELVA jedem!

Sokol Hrdlív B - Sokol Olovnice 4:1 (1:1)