Za bojovnost palec nahoru

S aspirantem na baráž o okresní přebor jsme ukázali velký charakter. Už ve 3. minutě měl první šanci zápasu Jarda Berta, ale zařízení trefit nedokázal. V 7. minutě naopak z první větší příležitosti skórovali hosté, když přetavili trestný kop v branku - 0:1. Pak měl gól na noze Bednič, ale udeřilo opět na druhé straně, zkraje 18. minuty hosté dávají na - 0:2. Žádný další gól už v prvním poločase nepadl, byť šance na obou stranách byly. V 61. minutě se konečně prosazujeme, na Feryho přesně rozehranou standartku si počkal Víťa Ocásek a hlavou zavěsil - 1:2. Utkání pak nejspíše rozhodl pokutový kop ze 66. minuty, který hosté bezpečně proměnili - 1:3. I přesto jsme tento mač narozdíl od mnoha jiných nezabalili a po ČK velvarského stopera ze 76. minuty jsme dostali výhodu přesilovky. Tu proměnil Radek Bednár v gól hned o dvě minuty později, když přesně zacílil po sólo úniku z půlky hřiště - 2:3. Hosté si však výhru vzít nenechali a dvěma brankami v závěru skóre upravili na konečných - 2:5...Naši žáci sehráli dopoledne mač ve Lhotě, kde v přestřelce padlo 11 branek, přičemž nakonec jsme se z výhry a pojištění celkového druhého místa v tabulce radovali my - 5:6 (Míra Jaroš 3x, Pavel Novák 2x, Filip Novák). Poslední kolo zajíždí A - tým do Blevic (výkop je v sobotu v 17:00) a hned poté je na programu v OLO na hřišti rozlučka! Žáci hrají také v sobotu finále Lidického poháru v Lidicích od 9:00 zhruba do 12:30 a to proti týmům - SK Kročehlavy a Baník Stochov. Poté se přesuneme do OLO na hřiště, kde bude na programu focení a stejně tak jako u A - týmu rozlučka se sezónou 2014/2015 (cca 14:00 - 16:00). V neděli pak mají ještě naši žáci ligovou dohrávku ve Zlonicích od 10:15, ovšem to v jakém složení nastoupíme je otázkou, neboť díky neochotě zlonických funkcionářů a trenérů o přeložení tohoto mače na pozdější nebo dřívější termín budeme hrát 3 utkání během necelých 24 hodin! Přijeďte fandit do Lidic. ŽELVA jedem!

Sokol Olovnice - Slovan Velvary B 2:5 (0:2)