Černuc B 0:3 Olovnice

V Černuci jsme nezačali vůbec špatně, hned v 1. minutě se míč po odrazu od Dominika Cvrčka málem dokutálel až do sítě. V 10. minutě to vzal na sebe Matěj Vorlíček a po individuálním průniku do vápna orazítkoval levou tyč Hasalovy brány. Domácí odpověděli ve 14. minutě, kdy z hranice šestnáctky vypálil kapitán Mihula a Lukáš Tlustý se blýsknul perfektním zákrokem. Následovaly dlouhé minuty bez vyložené brankové příležitosti. Ve 32. minutě Hasal zmenšil střelecký úhel Cvrčkovi a gól z toho nebyl, chvíli před pauzou pak po rohovém kopu v podání Františka Nováka hlavičkoval nad bránu Vítězslav Ocásek. V samotném závěru prvního dějství ještě nebezpečně vystřelil Marcin, Tlustý ale své čisté konto uhájil. Do druhého poločasu jsme prostřídali brankáře, místo Lukáše Tlustého se mezi tyče postavil Jaroslav Prosický, to hlavní se ovšem událo na opačné polovině hřiště. Matěj Vorlíček to opět vzal na sebe, domácí obránce postavil do role statistů a přesným zakončením k tyči nás poslal do vedení - 0:1. 48. minuta přinesla trestňák v podání Nováka, jeho projektil skončil v zámezí. V minutě 53. černučtí vyzkoušeli pozornost našeho gólmana Prosického, ten obstál a balón zkušeně u pravé tyče schoval do svých rukavic. V 67. minutě jsme přidali druhý gól, milimetrově přesnou přihrávku kápa Nováka přetavil krásným lobem v gól fantom Vorlíček - 0:2. Náš útočný žolík ve venkovních zápasech byl při chuti a za dvě minuty mu všichni naši fandové tleskali znovu, byť jeho zakončení nůžkami se do štrekovaného nevešlo. V poslední dvacetiminutovce jsme si zkušeně hlídali dvoubrankový náskok, který mohl rozšířit v 82. minutě Viktor Stojka, jeho rána byla sražená na roh. Pět minut před koncem hlavičkoval po standardce o nějaký ten metr vedle naší chaty Viktorin, poslední slovo ale patřilo nám. V 88. minutě našel Novák od rohového praporku neomylně kopačku Vorlíčka a Mates skóroval potřetí, HATTRICK kasa cink a borec nakonec - 0:3! Po čtvrté výhře v řadě jsme se konečně dostali do vrchních pater tabulky, tříbodové výhry s Družcem B, v Zákolanech, dnes v Černuci B a zejména minulou neděli v derby se Slatinou nalily všem novou krev do žil a nezbývá, než doufat, že si pohodu a chuť se rvát o body přeneseme i do posledních podzimních čtyř duelů. V tom příštím, v neděli 20. října, přivítáme na domácím trávníku pro nás velkou neznámou - tým TJ Meteor Pletený Újezd. Výkop je netradičně už ve 12:30! Přijďte fandit!

Viktorie Černuc B - Sokol Olovnice 0:3 (0:0)