Derby na jednu bránu

V dalším kole náš tým přicestoval na půdu Slavoje Zvoleněves, kde v deseti hráčích mohl proti kvalitně hrajícím domácím jak se později ukázalo jen těžko uspět. Po opatrné čtvrthodince se domácí dostali do vedení, kdy šťastně patičkou zakončil domácí útočník Kučera. Během prvního poločasu jsme si vyloženou gólovou příležitost nevytvořili, a tak nebylo divu, že domácí pohodlně navýšili Porazilem a znovu dvakrát Kučerou na poločasových 4:0. Do druhého poločasu však náš tým nezklopil hlavu a byť rychle inkasoval po brance Calty, předvedl, že bojovnost mu nechybí. Po krásné akci velezkušeného matadora Miroslava Tůmy, který předvedl centr a la David Beckham se hlavou svým premiérovým gólem v želvím dresu prosadil Tomáš Horčička 5:1! Škoda jen, že tento světlý moment byl na dlohou dobu poslední. Poté opět domácí zapnuli na vyšší obrátky a po krásném trestňáku Valera a individuálních akcích rychlíků Porazila a Kučery vedli po 75 minutách už hrozivých 8:1. Naštěstí výtěčný brankář Míra Ouřada společně s kapitánem a stoperem v jedné osobě Frantou Novákem zabránili minimálně dalším deseti jasným gólům domácích, a tak poslední slovo v zápase patřilo opět nám, to když tři naši hráči se zjevili zcela sami před brankářem domácích, kde zodpovědnost na sebe vzal Honza Giovanni Hans Novák, který byl svou střelou pod víko přesný 8:2! Tímto výsledkem bohužel zápas skončil, a tak naše chudé bodové konto se budeme snažit rozšířit za týden 20. října od 15:30 v zápase s Otvovicemi. Zápas by měl řídit loni nejlepší sudí v okrese Adam Kindl. Přijďte náš mančaft podpořit a doufat v lepší zítřky!

Slavoj Zvoleněves - Sokol Olovnice 8:2 (4:0)