Generálka na ligu skončila smírně

Týden před sezonou sehrála ´Želva´ přátelský zápas v Klobukách. Navzdory neúčasti 12-ti hráčů jsme i s dvěma vypůjčenými hráči z Klobuk odehráli důstojnou partii. Hodinu hry měli domácí herní převahu, při které se dostali do vedení 3:1. Až poté se naši dostali do herní pohody a utkání nejprve dorovnali a nakonec mohli i vyhrát. Za domácí skórovali ve 12. a v 51. minutě Kubelka po střelách za hranicí vápna a dva góly jsme si v 22. a 80. minutě po nešťastných tečích vsítili sami. Naše góly zaznamenaly Tomáš Sedlmayer z dorážky, Karel Zavoral po individuální akci a dvakrát se trefil vypůjčený hráč Vraného v klobuckých službách, hráč číslo 16. Nutno podotknout, že nás v utkání podržel vypůjčený brankář domácích s číslem 19, který chytil svým spoluhráčům několik gólových střel. Za týden nás čeká první ostré utkání na půdě nováčka z Kolče, do kterého by mohl nastoupit i Pavel Pivarči, který v našem týmu minulou sezonu hostoval z Dynama Nelahozeves a nyní se oba kluby dohodly na přestup.

Sokol Klobuky - Sokol Olovnice 4:4 (2:1)