Hrdlív 9:2 Olovnice

Na další venkovní utkání opět dorazila během týdne řada omluvenek, i proto se na post stopera netradičně přesunul Matěj Vorlíček, který byl bez ohledu na konečný výsledek naším nejlepším hráčem na place. Zkušení domácí plejeři se v prvních deseti minutách nejdříve zastřelovali, Sábla vychytal Josef Salač a Yefimenko pálil mimo tři tyče. Ve 14. minutě inkasujeme z opakovaného rohového kopu, kdy jsme nedokázali ubránit hlavičkujícího Víta Kočínského - 1:0. Po dvaceti minutách hry naservíroval Vorlíček míč přesně do běhu Bednárovi, který mířil nad, hrdlívským se však při jeho pokusu zranil brankář Pošta a do klece musel Kos. 22. minuta a Roman Hrubý zvyšuje po samostatné akci s pomocí pravé tyče na dvougólový rozdíl a ještě do půle ten samý hráč přesně nalézá na zadní tyči Kočínského a pro nás tím dnešní zápas de facto končí - 3:0. Nic na tom nemění ani trestný kop Vorlíčka ze 44. minuty, ani poločasové střídání. Druhé dějství se od 50. do 80. minuty odehrávalo převážně v naší šestnáctce, kam dá se říct létal jeden centr za druhým a skóre po zásazích Lukáše Milky, Víta Kočínského, Jaroslava Vondráka st. a Jaroslava Vondráka ml. narostlo až na - 7:0. Alespoň v závěrečné desetiminutovce jsme se hrdlívským hráčům dokázali přiblížit jak počtem šancí, tak i branek. V 80. minutě nejprve provětral Kosovy rukavice Bednár, při další akci byl faulován ve vápně Dominik Cvrček a pískala se penalta, kterou sám faulovaný bezpečně proměnil - 7:1. Šest minut před koncem našel na velkém vápně Viktor Stojka kopačku kapitána Františka Nováka a ten rozvlnil síť za zády místního strážce chaty podruhé - 7:2. Konečnou podobu skóre dali domácí, když v 87. minutě Kočínský přidal svůj čtvrtý dnešní zářez a poté Milka v 89. minutě střelou pod břevno svůj druhý - 9:2. Za týden v neděli 30. září se představíme doma s Dřetovicemi, které jsou v tabulce o dva body nad námi. Výkop je v 16:30. Přijďte fandit!

Sokol Hrdlív - Sokol Olovnice 9:2 (3:0)