Knovíz 0:11 Olovnice

Výsledky Knovíze v této sezóně (0:7, 0:2, 3:10, 5:1, 2:6, 2:7) v porovnání s těmi našimi (8:0, 6:1, 2:1, 7:3, 9:0, 7:2) byly rozdílné jako noc a den, ale že bychom dokázali nastřílet domácím nakonec ve III. třídě těžko představitelných jedenáct branek, to před zápasem netipoval ani ten největší optimista. V 6. minutě jsme se ujali vedení, Mucha naservíroval na zlatém podnosu merunu Vorlíčkovi a ten uklízel do prázdné - 0:1. Následovaly dvě gólovky v podání Vorlíčka a Putze, které dokázal zneškodnit zaskakující brankář domácích Pitrof. Knovíz toho dopředu měla jako šafránu, ve 12. minutě pálil kapitán Duda metr vedle levé tyče Prosického svatyně. Od 20. minuty nám to tam začalo padat a byla to "one man gól show" Marka Muchy, který nejprve hlavou uklidil do knovízské chaty pobídku Nováka od rohového praporku - 0:2, poté placírkou na zadní poděkoval za servis all inclusive Putzovi - 0:3, aby v minutě 31. zatloukl pod břevno nezištnou přihrávku od Hajného a "letěl" slavit HATTRICK - 0:4! Domácí se snažili o korekci skóre, ale jejich nejlepšímu střelci Le Hong Truongovi naše obrana pokaždé včas zavřela Večerku. Běžela 39. minuta hry, když Ocásek hlavou po rohu Nováka vsítil pátý gól a tři minuty před přestávkou se Mucha přihlásil do ankety Kladenského deníku KANONÝR VÍKENDU po hokejovém blafáku gólmanovi a následném zakončení pod víko - 0:6. Asistenci na jeho branku si připsal Josef Vavrinec, kterého v poločasové přestávce nahradil Patrik Ševčík a stažen byl z preventivních důvodů i Matěj Vorlíček, toho nahradil Ivan Štofl. A nestárnoucí forward Štofl byl u zrodu sedmé i osmé branky v dnešním utkání, v prvním případě prodloužil míč až na Nováka, ten dával do prázdné - 0:7. Při druhé variantě v 53. minutě přihrál Muchovi a do odkryté svatyně tentokrát neomylně zacílil Ondřej Hajný - 0:8. Mucha měl hotovo, jeho místo zaujal Stojka, ale skóre dále rostlo. V 61. minutě Fery vysunul Štofla, Ivan udělal kličku gólmanovi a kasa cink - 0:9. Za další čtyři minuty balón doputoval po trase Putz - Štofl až k Hajnému, ten angličanem na zadní přidal desátý zářez na pažbu, a když jsme prostřídali obránce Karlovského za Vymětalíka, padl další gól. Jeho autorem byl po nákopu od Martina Nídra Petr Putz a tento gól byl zároveň i naším PADESÁTÝM vstřeleným v tomto soutěžním ročníku - 0:11! Posledních dvacet minut zápasu jsme dohrávali v deseti lidech, neboť Martin Nídr musel odstoupit ze hry a naštěstí pro domácí jsme už neměli žádného hráče na střídání. I tak jsme si zkušeně výsledek pohlídali. Jediným vážným nebezpečím pro brankáře Jaroslava Prosického byl v 81. minutě projektil z kopačky Michala Lebó, kvůli kterému si musel Prósa ušpinit dres, ale třetí vychytané čisté konto mu žádný z knovízských plejerů nesebral. V neděli 16. října budeme v domácím prostředí (ŽELVA ARÉNĚ) hostit v tabulce čtvrté Tuřany (výkop od 15:30), poté nás čeká velké derby v Neuměřicích (22.10. od 12:30) a podzim zakončíme těžkým trojbojem doma Zichovec (30.10. od 14:30), venku Stehelčeves (5.11. od 14:00), doma Dřetovice (13.11. od 11:00). Zveme všechny fanoušky, příznivce olovnického fotbalu, aby si všechna tato utkání nenechali ujít a dorazili v hojném počtu. Přijďte fandit!

Sokol Knovíz - Sokol Olovnice 0:11 (0:6)