Na úvod tvrdá facka

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do nedalekého nováčka z Kolče. Přestože jsme před sezonou avizovali, že máme v týmu 20 hráčů, na zápas do Kolče jich byla polovina a podle toho také dopadl výsledek. Domácí nás přehráli ve všech směrech a zaslouženě vyhráli 7:0, když už v půli vedli 6:0. Bylo odehráno 15 minut, když dorazil Martin Nídr, který ve 20. minutě střídal Jaroslava Bertu. Až o poločas dorazil další hráč - Petr Solár, který nahradil Míru Tůmu. V bráně nastoupil Honza Novák, jelikož žádný z brankářů se nedostavil nebo byl vykartován. Za celý zápas jsme si nevypracovali vyloženou šanci a doufejme, že na příští zápas, který hrajeme příští sobotu v Tuřanech od 17:00 se sejdeme v hojnějším počtu a snad už i s novým brankářem - Františkem Ouřadou.

FC Koleč - Sokol Olovnice 7:0 (6:0)

ŽK: 16. J. Pergler, 24. M. Nídr, 68. P. Solár, 80. P. Šulc

Olovnice nastoupila v sestavě: Jan Novák - Miroslav Ouřada, František Novák "C", Jan Pergler, Martin Vymětalík - Miroslav Vacovský, Pavel Šulc, Miroslav Tůma (46. Petr Solár), Jaroslav Berta (20. Martin Nídr) - Tomáš Sedlmayer, David Vacovský

Rozhodčí: Grünwald