Nejhorší podzim v historii podtrhla blamáž se Žižicemi

Poslední kolo má za sebou také náš A tým, bohužel v podzimním duchu opět neúspěšné. Ač k nám tentokrát přicestoval hratelný tým, neboť hosté ze Žižic nemají také mnoho bodů, dokázali jsme si vypracovat pouze jednu stoprocentní tutovku, to když hned ve 2. minutě se zcela sám před gólmanem zjevil Miroslav Tůma, avšak poslal míč pouze trestuhodně do náručí brankáře. Mrzet nás to mohlo o deset minut později, hosté pěkně zakombinovali a zcela nepokrytý útočník mířil přesně k tyči 0-1. Další naději na body nám definitivně vzala 26. minuta, kdy rychlou akci hosté vyšperkovali přihrávkou až do prázdné kasy 0-2. Následně další brankové příležitosti Žižic maří jen navrátilec do setavy na post gómana - Karel Tureček, který po týdnu stráveném v Anglii a návštěvě utkání Arsenal - Fulham 3:3, byl opět v plné permanenci. První poločas končí tedy výsledkem 0-2. Ve druhé půli hostující branku občas i ohrozíme, k vyložené gólovce se však již nepropracujeme. Naopak hosté, kde vyčníval zejména vynikající a velezkušený matador Petr Koten, který si několikrát v zápase dokázal bravurně pokrýt míč a hlavně vytvořit brankovou příležitost pro své spoluhráče, přidávají na konci zápasu třetí branku 0-3. Nezbývá než vymazat, tento hrozný podzim, kdy se ze třinácti zápasů povedlo ukořistit pouhé tři body, z hlav hráčů i vedení. Na jaře nás čeká totiž ještě 13 kol, a tak házet flintu do žita je předčasné, zima je dlouhá, proto se všichni těšte na jaro. VZKAZ VŠEM, NA JAŘE SE MÁTE NA CO TĚŠIT, ŽELVA JEŠTĚ NEŘEKLA POSLEDNÍ SLOVO!!!

Sokol Olovnice - FK Žižice 0:3 (0:2)

ŽK: 22. M. Vacovský

Olovnice nastoupila v sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Vacovský, Jan Kinter (46. Tomáš Horčička), Patrik Ševčík, Jaroslav Berta - Jan Novák, František Novák, Petr Solár, Miroslav Tůma - Jan Pergler, Tomáš Sedlmayer.

Rozhodčí: Jandák