Olovnice 1:2 Černuc B

Běžela 7. minuta zápasu, když béčko Viktorie Černuc proměnilo svou první šanci ve vedoucí branku, lehkým dloubákem se prosadil Marcel Marcin - 0:1. V 15. minutě jsme mohli odpovědět, ale Ocásek hlavičkoval po rohu Nováka mimo tři tyče. 17. minuta nabídla spolupráci Vorlíčka s Novákem, kterému ke gólové radosti chybělo pár centimetrů, míč proletěl těsně nad břevnem do zámezí. V 19. minutě pálil z trestného kopu Martin Nídr do zdi a z dorážky František Novák branku rovněž nevsítil. Největší loženku v prvním poločase jsme doslova zazdili ve 22. minutě, když Petr Solár milimetrově přesnou přihrávkou našel na malém vápně Matěje Vorlíčka, který nikým nebráněn poslal merunu jen do rukavic černuckého gólmana Viktorina. Ve 24. minutě pálil hostující Enický do boční sítě, ale jinak se hrálo převážně na půlce Viktoriánů. 38. minuta a pokus Víti Ocáska končí na přilehlém svahu, 43. minuta a nestárnoucí kápotrávníkář Novák hned dvakrát prověřuje pozornost Viktorina. Zkraje druhé půle Vorlíčkova technická střela těsně minula černuckou svatyni a Jan Pergler vypálil z hranice vápna jen do prostoru, ve kterém se nacházel hostující strážce brány. Po hodině hry nastala další nepříjemná chvíle, Ocásek po trestňáku Nováka hlavičkoval do tyče, od které se meruna odrazila do autu. Při samotném kopu se ale ve vápně z ničeho nic skácel k zemi Josef Vavrinec a po následném přerušení jsme se dozvěděli nemilou zprávu, neboť Pepovi rupla achilovka a musel být převezen do slánské nemocnice! Pro našeho křídelníka tak fotbalový podzim skončil. Až v 66. minutě nám to tam konečně spadlo, přihrávku Davida Vedrala z pravé strany levačkou uklidil do sítě Vítězslav Ocásek - 1:1. V dalších minutách jsme se snažili překlopit duel na svou stranu, ale místo gólu v soupeřově síti jsme dostali další facku, když nám v 74. minutě utekli hosté do brejku, při kterém náš stoper nedovoleně zastavil černuckého forwarda a pískala se penalta! Tu si vzal na starost Martin Drbal a prudkou střelou pod břevno vrátil hostům vedení - 1:2. I přes veškerou snahu se nám utkání alespoň do penaltového rozstřelu dovést nepovedlo a zaznamenali jsme tak druhou porážku v tomto soutěžním ročníku. Hosté při souběhu s áčkem svou výhru nikterak neslavili. Pro nás to byl zkrátka zápas blbec, byť náš pohybově nejhorší výkon podzimu to neomlouvá. Za týden v neděli 10. října od 16:00 nás čeká výjezd do Zákolan, které v tomto kole poprvé vyhrály (v Třebichovicích 4:0). Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - Viktorie Černuc B 1:2 (0:1)