Olovnice 1:2 Uhy

6' - projektil z kopačky Martina Nídra končí na tyči hostující brány

17' - rychlý kontr soupeře, při kterém z poloviny hřiště postupoval Roman Novák sám na našeho brankáře, Patrik Ševčík jeho zakončení ještě stačil vyrazit, ale dobíhající Michal Hájek dopravil míč do opuštěné brány - 0:1

29' - zajímavou hlavičkou se prezentuje Víťa Ocásek po přímém volném kopu "Ferryho," hostující gólman však zasahovat nemusí

38' - trestný kop Brhela se mezi tři tyče zhruba o metr nevešel, ale Patrik raději celou situaci ještě jistil a vyrazil merunu na roh

46' - nástup do druhého poločasu se nám povedl, za obranu Uhů si naběhl výjimečně nehlídaný "Márty" a umístěnou ranou na zadní vyrovnal - 1:1

51' - remízový duel ovšem o pět minut později zcela zazdil hlavní rozhodčí, který skočil na špek útočníkovi hostů Brhelovi, jemuž po teatrálním pádu v pokutovém území fouknul desítku, kterou proměnil kapitán Lukáš Černý - 1:2

60' - reflexivním zákrokem se zaskvěl "Ševča" mezi tyčemi, když kryl hlavičku forwarda Nováka z bezprostřední blízkosti

83' - hosté zdržují, co to jen jde, ale žádnou stoprocentní šanci si i kvůli skvělé práci stopera Uhů - Jaroslava Nováka nedokážeme vytvořit... v této minutě to například zkoušel náš Novák - František ze stadartky, ani on ale neuspěl

V dnešním utkání jsme jednoznačně měli bodovat, hosté nám ze svých tří šancí - nákopů dali dvě branky, a byť se celou druhou půli prakticky nedostali z vlastní poloviny hřiště, tři body šťastně ubránili a urvali. Další mač hrajeme už ve čtvrtek 28. září (státní svátek), to k nám od 16:30 zavítá lídr tabulky - SK Zichovec. Přijďte fandit!