Olovnice 1:3 Otvovice

První střela byla k vidění v 15. minutě, kdy se hostující Kvapil prodral naší obranou a vypálil nad. Následovaly tři stoprocentní šance našich barev, nejprve ve 22. minutě hlavičkoval Martin Nídr na zadní tyči úpně sám, ale Petřina svůj tým podržel a z následné dorážky si na něj nepřišel ani Matěj Vorlíček. Ve 27. minutě se k odražené loptě dostal Víťa Ocásek, překonaného Petřinu na brankové čáře zastoupil hostující stoper Wachauf, dle některých názorů odehrál míč ramenem, dle jiných zase rukou, pokutový kop hlavní rozhodčí nenařídil. 31. minuta přinesla první gól, bohužel v naší síti, brejkovou akci dva na jednoho vyřešil Erik Novák přihrávkou na Štěpána Kvapila a ten uklízel do prázdné klece - 0:1. Za dvě minuty kopali hosté rohový kop, na zadní tyči jsme nepokryli Jakuba Navrátila, který rybičkou dopravil balón do sítě podruhé - 0:2. Do pauzy jsme alespoň stačili snížit, penaltu za faul na Matěje Vorlíčka proměnil nekompromisně kapitán František Novák - 1:2. Ve druhé půli jsme se snažili o vyrovnání, v 63. minutě pálil Vorlíček a po něm i Nídr, gól ovšem padnul znovu na druhé straně. V 68. minutě totiž Viktor Stojka fauloval ve vápně unikajícího Kvapila a i hosté tak dostali možnost zahrávat pokutový kop. K němu se postavil sám faulovaný hráč a napoprvé jeho pokus Patrik Ševčík kryl, pro předčasné vběhnutí našich hráčů do vápna ale rozhodčí nechal penaltu opakovat a tentokrát se Kvapil už nemýlil - 1:3. Závěrečných dvacet minut už korekci výsledku nenabídlo, pouze jsme pro příští utkání přišli o Dominika Cvrčka, který se po dvou žlutých vykartoval a musel předčasně do sprch. V 88. minutě pěkně vypálil Vítězslav Ocásek po centru od rohového praporku, leč mimo tři tyče. Zápas se dnes lámal v prvním poločase, kdy jsme místo dvoubrankového vedení o dvě branky prohrávali a toto manko se nám již nepodařilo dohnat. Příští neděli 9. září se představíme od 17:00 na půdě celku SK Stehelčeves. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - SK Otvovice 1:3 (1:2)