Olovnice 1:7 Hrdlív

Utkání s Hrdlívem odšpuntovala šance Ivana Štofla ze 3. minuty, Zdeněk Kos svůj tým podržel a stejně to dopadlo i v 8. minutě, kdy si na něm tváří v tvář vylámal zuby Tomáš Sedlmayer. To hosté byli stoprocentní, v 11. minutě si za obranu naběhnul Vladimír Sábel a dloubákem přehodil našeho gólmana - 0:1. První zákrok si tak Lukáš Tlustý připsal až v 15. minutě proti utěšené střele Milky, kterou vyškrábnul na roh. 23. minuta a ani třetí loženka neskončila gólem, Štofl se sice brilantně uvolnil, zcela sám před Kosem ale nepochopitelně poslal hrdlívskému strážci brány pouze malou domů a za následné zahození kopačky inkasoval žlutou kartu. Vyrovnání jsme se dočkali až ve 41. minutě po pohotové dorážce Dominika Cvrčka a zase v tom měl prsty rychlonohý Ivan - 1:1. Tímto výsledkem skončil první poločas, neboť těsně před pauzou se proti výpadu dvojice Hrubý - Raclavský vytáhnul Lukáš mezi tyčemi. I druhou půli jsme odstartovali velmi slušně, ve 46. minutě pálil Štofl nad, minutu poté loboval Sábel na druhé straně nad a ve 49. minutě po přiťuknutí Štofla Sedlmayer trefil jen dobře postaveného "černého pěvce" Kose. Od 50. minuty jsme nepochopitelně vyklidili hřiště a hosté přispěchali již o den dříve s velikonoční pomlázkou, jak jinak lze pojmenovat šest obdržených fíků za necelých 40 minut! V 53. minutě se z dorážky prosadil Miroslav Mišík (1:2) a o šest minut později bylo po zápase, když se stejný hráč prosadil znovu, tentokrát padáčkem na zadní tyč - 1:3. 65. minuta a trestný kop Lukáše Milky (1:4) a za dvě minuty volný Anton Yefimenko levačkou na bližší žrď - 1:5. To už plac musel nedobrovolně opustit náš dnešní nejlepší hráč Ivan Štofl. Poslední ránu nad měl na svědomí Matěj Vorlíček, to se psala 71. minuta. V závěrečné desetiminutovce hosté svou výhru ještě více zvýraznili, nejdříve se po individuálním úniku z poloviny hřiště podruhé prosadil Vladimír Sábel (1:6) a v 89. minutě přidal sedmou trefu bodlem z vápna kapitán Lukáš Motyčka - 1:7. Na dobré jarní výkony jsme tak dnes navázat nedokázali a po laxně odehrané druhé půli jsme utrpěli zbytečný debakl s Hrdlívem i na domácím hřišti. Celkově nám tento zkušený tým nastřílel ve dvou duelech 16 gólů a nezbývá nic jiného než se soustředit na zbylých osm kol této sezóny, ve kterých je stále ve hře nejen 24 bodů, ale i řada výzev. Tou nejbližší bude za týden v sobotu 27. dubna utkání na půdě Dřetovic. Výkop je ve 14:00! Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - Sokol Hrdlív 1:7 (1:1)