Plánované akce na hřišti

Dne 17.6. 2012 se uskuteční na fotbalovém hřišti Sokola Olovnice DEN DĚTÍ. Bude přichystáno spoustu aktrakcí. Začátek je od 15:00. Občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečni zváni!

Dne 23.6. 2012 se uskuteční na fotbalovém hřišti Sokola Olovnice turnaj na počest 80. výročí založení klubu Sokol Olovnice. Turnaje se zúčastní tyto týmy: Sokol Olovnice, Slavoj Zvoleněves a Čechie Kralupy. Začátek turnaje bude od 10:00. Přijďte povzbudit náš A-tým. Občerstvení zajištěno.

Dne 24.6. 2012 se uskuteční na fotbalovém hřišti Sokola Olovnice turnaj žáků na počest 80. výročí založení klubu Sokol Olovnice. Turnaje se zúčastní tyto týmy: Sokol Olovnice, AFK Vraňany, Junior Kralupy a FK Brandýsek. Turnaj začíná od 9:00. Přijďte povzbudit naše nejmladší hráče! Občerstvení zajištěno.