Překvapení se nekonalo

Za pěkného počasí přijela Olovnice v ne zcela kompletní sestavě na horkou půdu Zlonic. Hned v úvodu zápasu hosté rozehrávali nepřímý kop, který zahrával Franta Novák, jehož střelu do šibenice vytlačil domácí brankář na roh. Poté domácí přidali na plynu a od 5. minuty, kdy vstřelili Demeterem první branku zápasu jasně dominovali. Tentýž hráč v následující čtvrt hodině vtřelil další gól a nastřelil 2 břevna. Naštěstí pro nás těsně před poločasem musel nuceně vystřídat. I bez něj však domácí dali na poločasových 3:0. Po přestávce tempo zápasu upadlo a domácí po brance v úvodu a konci druhého poločasu zvítězili 5:0. Za zmíňku stojí pouze akce po ose Honza Buchta-Pavel Šulc a zakončující Martin Tureček, který však minul cíl a vysoko přestřelil. Výborný výkon podal rozhodčí Gaži mladší, který nechal hře volný průběh a musel řešit pouze jednu vyhrocenou situaci na konci zápasu, kdy po druhé žluté kartě poslal předčasně do sprch záložníka hostí Honzu Perglera. V příštím utkání se náš tým utká na domácím hřišti s mladým a nadějným celkem Sokola Vraný B.

SK Zlonice - Sokol Olovnice 5:0 (3:0)

ŽK: J. Pergler, M. Tůma, J. Kinter
ČK: J. Pergler

Olovnice nastoupila v sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Tůma, Jan Kinter, František Novák, Martin Vymětalík - Miroslav Vacovský, Jan Pergler, Pavel Šulc, Tomáš Sedlmayer - Martin Tureček, Jan Buchta