Přestupová bomba je tady!

Sokol Olovnice opět ukázal, jak má schopné vedení. Když v únoru letošního roku přijel na schůzi Radek Bednár (rok narození 1986) a sdělil vedení, že by rád hrál za náš klub, ihned se věci daly do pohybu. Po několika jednání s blevickými funkcionáři, došlo k dohodě. Několikanásobný nejlepší střelec třetí třídy bude v klubu zatím půl roku hostovat a poté se dojedná jeho přestup. Již nyní se rozléhá po celém okrese, jak údernou dvojku bude mít Sokol Olovnice v útoku - duo B+B - Bláha, Bednár, což již nyní straší všechny soupeřovy obrany. Cíl pro jarní část soutěže je jasný - vykopat IV. třídu a dostat se zpět do třídy III. Napomáhá tomu i fakt, že Zichovec B se odhlásil ze soutěže. Co to pro nás znamená? Znamená to, že všechny jeho výsledky byly anulovány, tudíž i ten náš (prohra 4:3 pp) i výhra prvního Smečna nad ním (4:0). Tabulka nyní vypadá tak, že Sokol Smečno i Sokol Olovnice mají shodně 24 bodů a dělí se tak o první místo. Třetí Zlonice B pak mají bodů rovných 20. Mimo jiné, hostování bylo prodlouženo golmanovi Pepovi Novákovi z Veltrus a kariéru obnovil i druhý brankář - Pavel Havlík, který zde dříve chytával za mužstvo žáků. Ale zpět k přestupové bombě. Radek Bednár ukázal jaký je střelec hned při prvním přátelském utkání. Vstřelil hattrick a přispěl tak k celkovému vítězství 4:2 nad "Kaučukem B". Všichni doufají, že se bude Radkovi dařit a společně s Milanem Bláhou dotáhnou olovnický klub zpět do III. třídy. Borče vítej, ať se ti u nás líbí a daří se ti!