Proti poslednímu sedm tref do černého

V 19. kole naše starší žáky čekal na první pohled lehký los, přicestoval k nám totiž tým Sokola Hostouň, který dosud nezískal ani bod, a navíc přijel pouze s devíti hráči. Proto zůstavalo jen otázkou, jak k tomuto mači naši borci přistoupí a jestli třeba zopakují podzimní výhru 0:11. Po zahřívací desetiminutovce poprvé uhodilo, Máťa Vorlíček nabil našemu kapitánovi Ocáskovi na velké vápno, a ten pálil dnes poprvé ostrými - 1:0. Za dalších osm minut to bylo 2:0, Jarda Putz dotlačil míč po rohovém kopu Dominika Sedlamyera do branky. Tentýž hráč pak za pár minut skóroval znovu, po krásném dloubáku vedeme 3:0 a soupeř nestíhá. Ve 28. minutě se trefuje podruhé také náš kapitán, Dominik Sedlamyer předložil Víťovi Ocáskovi parádní přihrávku, a to nešlo nedat - 4:0. Kuriozitou první půle byla žlutá karta pro Dominika Sedlmayera, který si zapomněl sundat svůj drahocenný řetízek z krku. Poločas druhý začal stejně jako ten první, naším tlakem, kdy ve 36. minutě napálil břevno kanonýr Vorlíček. Za dalších pět minut už se skóre měnilo znovu, na 5:0, svou třetí brankou v zápase zkompletoval hattrick náš Captain Morgan Ocásek. Po rozehrávce neváhal Dominik Sedlmayer přidat po pasu Jardy Putze gól na 6:0 a vypadalo to, že soupeři dáme opět 11 fíků. Jenže posledních dvacet minut to byla bída, naši borci mířili spíše na pole za brankou než na branku samotnou - výjimku tvořil pouze v 50. minutě Matěj Vorlíček, který uzvařel skóre na konečných - 7:0. Další utkání nás čeká už ve středu 1. května od 10:15, kdy doma v dohrávaném zápase 14. kola přivítáme Baník Švermov. Přijďte fandit!

Sokol Olovnice - Sokol Hostouň 7:0 (4:0)

ŽK: 28. Dominik Sedlmayer

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Jakub Ryčl, Viliam Karala (Milan Krútek), Adam Sedlmayer - Pavel Nedvěd (Tomáš Tláskal), Dominik Sedlmayer, Vítězslav Ocásek "C", Filip Novák - Matěj Vorlíček, Jaroslav Putz.

Rozhodčí: Stádník