Stehelčeves 7:1 Olovnice

Třetí zápas byl v režii domácích, kteří do středu zálohy postavili dva ostřílené borce - Stanislava Skořepu (Kladno, Sparta Praha, Slavia Praha, Příbram, Mladá Boleslav, Tuchlovice) a Pavla Hafenrichtera (Kladno, Slaný, Tuchlovice). Reakcí z naší strany byla hra na dva předstopery (Buchta - Ocásek), přičemž ve středu zálohy operovali Novák s Vorlíčkem a v útoku při neúčasti Nídra osamocený Bednár. V prvním poločase jsme obdrželi tři branky, ve 12. minutě se z dorážky prosadil Michal Frýdl, v 18. minutě z pokutového kopu Karel Kopřiva a v minutě 22. stehelčeveský kapitán Hafenrichter - 3:0. Až za tohoto stavu jsme si vytvořili jedinou stoprocentní loženku první půle, Radek Bednár ve 29. minutě však při svém zakončení trefil jen pravou tyč domácí brány. Zkraje druhého poločasu jsme nechali příliš volného prostoru Kopřivovi, který nejen že na hřišti doslova létal, ale rovněž i zvýšil vedení svého týmu už na čtyři branky. I do druhého dějství jsme si schovali jednu z mála pohledných akcí z naší strany, kterou po dlouhém pasu z hloubi pole zakončil Vítězslav Ocásek střelou na zadní tyč - 4:1. Pak už skórovali jen místní, pátý gól vsítil hlavou po rohovém kopu Tomáš Kořínek, šestý přidal náš odchovanec Jiří Kopolovič do odkryté kasy a poslední sedmý v 88. minutě, z jasného neodmávaného ofsajdu pomezním rozhodčím, opět Hafenrichter - 7:1. Nezbývá než pogratulovat domácím k zaslouženým třem bodům a soustředit se na další mače. Ten nejbližší odehrajeme v neděli 16. září, kdy k nám v netradičním čase - 13:30 - zavítají FK Žižice. Přijďte fandit!

SK Stehelčeves - Sokol Olovnice 7:1 (3:0)