Střelecká mizérie nebere konce

K pátému mistrovskému zápasu přicestovalo do Olovnice mladé mužstvo Pozdně, které se dostalo do vedení již v 5.minutě a naše plány na prolomení černé série bez výhry rázem dostaly další trhlinu. V první půli se dostáváme pouze ke dvěma standartním situacím, které končí mimo branku. Naopak soupeř nás v rozmezí 35. až 40. minuty sfoukl jako svíčku a třemi góly stanovil poločasový výsledek na 0:4. Do druhé půli jsme přišli s cílem vstřelit kontaktní branku a se zápasem ještě něco udělat, nenašel se však nikdo, kdo by tuto branku vsítil, jediný nebezpečný projektil vyslal David Vacovský, který orazítkoval tyč. Soupeř pak dvěma brejky v 73. a 80. minutě zápas uzavřel. Co na to říct? Výsledek 0:6 rozhodně není náhoda, naše akce končí v drtivé většině před pokutovým územím, dále už je jen zmar. Do dalších zápasů by rozhodně nebylo od věci poslat do útoku někoho s velkým odhodláním dát gól, aby naše nelichotivá série konečně skončila. Potenciál rozhodně v týmu je, například nebylo by od věci postavit Martiny Vymětalíka či Nídra, případně Frantu Ouřadu do útočné řady, vždyť při současné situaci na tom můžeme pouze získat, ale to už je na našem vedení. Další zápas nás čeká v neděli 30. září od 16:30 na půdě Slovanu Velvary B. Utkání by měl řídit pan rozhodčí Martin Cílek.

Sokol Olovnice - Slavoj Pozdeň 0:6 (0:4)

ŽK: 36. J. Kinter

Olovnice nastoupila v sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Ouřada, Jan Kinter (46. Petr Solár), Jan Novák, Martin Vymětalík - Miroslav Vacovský, František Novák, Radek Vacovský (46. David Vacovský), Pavel Pivarči - Tomáš Sedlmayer (72. František Ouřada), Pavel Šulc

Rozhodčí: Prach