Koncovka rozhodla

Proti třetímu celku tabulky jsme začali opět smolně, v 11. minutě sice Patrik Ševčík tutovku hostům ještě lapil, o minutu později už byl však na střelu Tomáše Kubíka krátký - 0:1. Pak se dlouho nic kloudného nedělo až přišla 36. minuta, kdy Víťa Ocásek přiťuknul Jirkovi Bertovi, ten ale mířil z dobré pozice nad. Ve 45. minutě zahrával trestný kop Franta Novák, ve vápně se vyšrouboval do vzduchu Víťa Ocásek, ale jeho hlavička přesná nebyla. Zkraje druhého poločasu se k vykartovanému Ocáskovi z prvního dějství (8 ŽK = 2 utkání stop) přidal i náš předstoper Pokorný, který za 4 ŽK bude stát v nedělním zápase. V 54. minutě výborně hrající Víťa Ocásek nastřelil nůžkama břevno! Poté se připomněli hosté, kteří nejprve vyšli dvakrát střelecky naprázdno, ale v 71. minutě už zacílili přesně a byl u toho opět nejlepší hráč soupeře, rychlonohý Kubík - 0:2. Tento moment se ukázal jako klíčový, neboť hosty gól uklidnil a naši aktivitu ve druhé půli naopak utlumil. V závěrečné desetiminutovce hosté ze dvou brejků skóre upravili na pro nás dnes krutých - 0:4. V neděli je na programu další mač. Žáci v úterý dohrávali odložené kolo proti třetímu Brandýsku a po parádním závěru, kdy otočili z 1:2 na 4:2 (2x Míra Jaroš, Vojta Frencl, Pavel Novák) se mohli radovat ze zisku cenných tří bodů. Přijďte fandit i o víkendu. ŽELVA bojujem!

Sokol Olovnice - Sokol Vraný B 0:4 (0:1)