Žáci řádí dál!

Za deštivého středečního odpoledne přijeli k vloženému kolu žáci Sokola Olovnice do Baníku Švermov. Sešlo se jich pouze jedenáct, tudíž museli odehrát zápas bez střídání. V 9. minutě zařídil olovnickým vedení Tonda Listík, který těžil z výborné přihrávky Kuby Bělky a zamířil do šibenice. Další gól přišel ve 27. minutě, kdy zafungovala spolupráce rychlíků Kuby Bělky a Matěje Vorlíčka a prvně jmenovaný o tyčku skóroval. O 4 minuty později opět po pasu Matěje Vorlíčka prostřelil domácího golmana Kuba Bělka. První poločas tedy skončil výsledkem 0:3. Po pauze na hřišti opět dominovali olovničtí, kdy ve 39. minutě nacentroval ze strany Víťa Ocásek, míč propadl pokutovým územím, který si doběhl Matěj Vorlíček, obehrál protihráče a z velkého vápna zamířil přesně do růžku branky. Dále ještě skóroval Kuba Bělka po příhrávce Tondy Listíka (57.) a dokonal svůj hattrick, Tonda Listík, který vystřelil přesně pod břevno zpoza vápna, asistenci si připsal Víťa Ocásek. Dominik Sedlmayer kopal trestný kop, domácí brankář střelu vyrazil jen před sebe, kde pohotově uklidil míč do brány Matěj Vorlíček (66.) a stejná situace se opakovala o chvíli později (69.), kdy trestný kop zahrával opět Dominik Sedlmayer a před bránou se nejlépe zorientoval Víťa Ocásek a uzavřel skóre zápasu. Žáci tak vyhráli i vložené třetí kolo a pokračují na vítězné vlně. Věřme, že jim to vydrží i v nedělním utkání na půdě Tuchlovic. Výkop je v 10:15.

Baník Švermov - Sokol Olovnice 0:8 (0:3)