Zlonický šinkanzen nevykolejil ani ve stanici Olovnice

V 11. kole k nám dorazil tým ze Zlonic a naději na body nám zhatil za čtvrt hodiny. Problémy nám celý zápas dělali hlavně čtyři soupeřovi klíčoví hráči ve složení Demeter, Douša, Tauš a Vimr. Vše začalo ve 4. minutě, kdy prvně jmenovaný z 25 metrů zavěsil pod víko. Další dvě branky jsme dostali po nedorozumění v obraně, kdy nejprve Němec a poté Douša doklepli balon za našeho brankáře. Po individuálncí akcích opět Demetera a Vimra narostlo skóre na 0:5 a nevypadalo to s naším mužstvem vůbec dobře. Pak si vzal však slovo Honza Pergl, který po přihrávce Pavla Šulce vykoupal zasekávačkou dva obránce Zlonic a k tyči překonal brankáře Kopeckého. Tím skončil první poločas. Druhá část začala kontroverzním rozhodnutím sudího, to když po oboustraném šlapáku našeho brankáře a hostujícího útočníka nařídil pokutový kop v náš neprospěch. Na obranu našeho brankáře, který za protesty dostal žlutou kartu, je třeba říci, že do tohoto souboje nemohl jít jinak, neboť jako normální pracující člověk své ruce k práci potřebuje, a tak si je logicky nenechá zmrzačit. K penaltě se postavil Michal Demeter a dokončil svůj hattrick. Hned nato jsme si ale v zápase mohli podruhé zakřičet gól také my, Tomáš Sedlmayer se hezky uvolnil, propasíroval míč přes brankáře a sekretář klubu a velezkušený matador Míra Tůma zaznamenal snížení na 2:6. Ve zbytku utkání nám pak soupeř ukázal, že je jasné, kdo tuto soutěž letos vede a nejspíše také vyhraje. Dvěma individuálními akcemi nejprve Douši, a pak také Vimra skóre uzavřel na 2:8. Další utkání náš tým sehraje netradičně již ve čtvrtek 8. 11. 2012 od 20:00 na hřišti v RYNHOLCI, kde v dohrávánem utkání se střetne s celkem Vraného. Doufejme, že na umělé trávě naši předvedou, že bojovnost a zase bojovnost je naše krédo!!!

Sokol Olovnice - SK Zlonice 2:8 (1:5)