Sezóna 2005/2006

Kladenský deník - 20.08.2005

Olovničtí nečekali, že budou mít tolik práce s béčkem Velvar. Cestu za vydřenou výhrou začaly dvě střely do tyče. Jako první přesně zacílil Solár, k němuž se do půle přidal Bláha. Až pak přišli ke slovu i hosté (42.). Do druhého poločasu ani nemusel chodit Zavoral, který chvíli po jeho zahájení dostal druhou žlutou. Oslabení olovnickým borcům nevadilo. Naopak. V 55. Bláhou výhru podtrhli.

Olovnice - Velvary B 3:1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský deník - 27.08.2005

Slušně vychovaní jsou olovničtí hoši. Trenér K. Tureček slavil padesátku, tudíž od nich dostal dárek v podobě nejlepšího výkonu nového století. Smůlu proto měli Žižičtí, které do 8. minuty dvakrát krásnými góly dostal snajpr Bláha. Po přestávce zvýšil Valkoun a hodinovku snů uzavřel M. Tureček. Až pak si škrtli i hosté (67.), které hned za dvě minuty vrátil do reality Valkoun. Tečku za vydařeným olovnickým představením učinil opět Bláha.

Olovnice - Žižice 6:1

Kladenský deník - 03.09.2005

Pcherští popravili olovnickou želvu

V utkání neporažených se v Olovnici zrodila senzace, když Pchery dokonale využily slabšího dne soupeře. První branku ale dali Bláhou domácí, to však bylo z jejich strany všechno. Krátce po autonehodě obětavě chytající K. Tureček pak lovil míč ze sítě hned pětkrát. Klíčová asi byla penalta na 1:3. V 75. ze stejného puntíku pak na brejky hrající hosté upravili gólmanem Malým na konečných 1:5 (Brázda 3, Malý, Tvrdý).

Olovnice - Pchery 1:5

Kladenský deník - 10.09.2005

Poprvé se podařilo zabodovat Jedomělicím, jež porazily Olovnici, která nebyla spokojená s výkonem soudce Přibyla, jehož naopak domácí hájili. Ti prý podali na podzim nejhorší výkon, přesto jim přinesl první výhru. V utkání stále vedli (Čečrdle 2, Novák), zatímco soupeř potřetí vyrovnat nedokázal.

Jedomělice - Olovnice 3:2

Kladenský deník - 17.09.2005

Hrdlív pořádal den otevřených vrat

Po dvou porážkách se oklepala Olovnice. Hosté z Hrdlíva sice byli dobří dopředu, avšak jejich defenzivní  činnost si velkoryse vybrala náhradní volno. Jako první Hrdlívské pokořil z penalty Fr. Novák, k němuž se třemi góly přidal Bláha. Dvakrát se prosadil M. Tureček. Za hosty snižoval na 3:1 Mišík.

Olovnice - Hrdlív 6:1

Kladenský deník - 24.09.2005

Olovnická želva zalapala po dechu ve 12. minutě, kdy ji dostal pozdeňský Tyluš. Dobře hrající hosté ale už víc její krunýř neprorazili. Tříštivými náboji měla naopak nabito ona. Ve 28. skončil v síti trestňák Fr. Nováka a šest minut po přestávce poprvé zaúřadoval Bláha, jehož už za tři minuty napodobil Solár. Pro hosty smutnou čtvrthodinu ukončil opět šutér Bláha.

Olovnice - Pozdeň 4:1

Kladenský deník - 28.09.2005

"Nervózní a neférové utkání, víc se k tomu vyjadřovat nebudeme," zaznělo z olovnické strany. "Nechutné chování některých borců soupeře," byla reakce uhských řad, které se těšily z výhry 3:1.

Uhy - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 01.10.2005

Zloničtí nedají disciplinárce orazit

Čtyři kola nebodovali Zlonice, než narazili na Olovnici. Do 27. minuty jim zajistili zajímavý náskok Havrda (2.) a Šeba (27.). Rozdíl však brzy zmenšil střelec Bláha (31.), jenž posléze pro zranění odstoupil. Hosté dostali výhodu v 50. minutě, kdy byl domácím vyloučen Růžička (během dvou kol je to čtvrtá ČK pro Zlonické!), jejich snahu o vyrovnání však dvakrát zastavila tyč a jednou břevno. Rozzuzlení došel duel v 92., kdy faulující brankář hostů K. Tureček dostal červenou, kterou doprovodila penalta, z níž Šeba potřetí rozjásal zlonické řady.

Zlonice - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 08.10.2005

Olovnický nástup zmrazil Součkův hattrick

Tuřany ztrácí na lídra z třetího místa jen tři body. Olovnice přes slušně obsazený lazaret ale vedla v 8. minutě už 2:0 (Solár, M. Tureček) a ještě nedala dvě šance. Hostům však patřil závěr půle, kdy během čtrnácti minut zvrátil stav čistým hattrickem Souček. Sedm minut po přestávce ještě Novák z desítky vyrovnal, avšak v 67. si smolně šoupl vlastní gól, který rozhodl. Nic na tom nezměnily dvě velké šance na obou stranách, ani olovnická rána do břevna.

Olovnice - Tuřany 3:4

Kladenský deník - 15.10.2005

V Zichovci proti sobě nastoupila zraněními zdecimovaná mužstva. V první části byla lepší Olovnice a také vedla od 9. minuty zásluhou Proška, navíc domácí Lajbl vykopával míč z brankové  čáry. Druhou část už ovládli Zichovečtí, dobře pracující obrana soupeře jim však dovolila pouze vyrovnat, tvrdou ranou pod břevno nedal brankáři šanci Kostelecký.

Zichovec - Olovnice 1:1

Kladenský deník - 22.10.2005

Počtvrté za sebou prohrála Olovnice. Mladý soupeř z Brandýsku byl na její borce až příliš běhavý, přesto čtyři branky v domácí síti poměru sil neodpovídají. První si želva šoupla sama, když L. Tůma hlavou zamířil do protipohybu brankáře, druhý dal Mladý kolenem. Ještě v první půli ale šli hosté do deseti. Unikajícího M. Turečka čapnul Ciniburg za trenky tak vehementně, že je rozpáral (ČK). Favorit definitivně zlomil olovnickou snahu v 62., kdy po bleskovém rozehrání  brankáře proměnil brejk Grubner, který šest minut před koncem přidal i svůj druhý gól.

Olovnice - Brandýsek 0:4

Kladenský deník - 29.10.2005

Rána od diváka olovnického borce bolela

Klobuky začaly dobře, olovnického brankáře pokořily už v 7. minutě. Za chvíli však P. Prokeš vyrovnal a v 17. Bláha strhl vedení na stranu hostů. Jinak poklidný zápas narušila 55. minuta. Klobucký L. Starý při vhazování míčem úmyslně udeřil do obličeje clonícího Vacovského (ŽK), který se skácel k zemi. Atak si posléze nenechal líbit (oba ČK). U extempore se nachomýtl i jeho spoluhráč Valkoun, jenž na hřišti inkasoval pěstí od diváka! V 70. přišli domácí o dalšího vyloučeného (Janek) a hosté přesilovky využili k dalším dvěma gólům (Solár, M. Tureček).

Klobuky - Olovnice 1:4

Kladenský deník - 05.11.2005

Otvovice dvě kola nebraly ani bod. Svítat na lepší časy jim začalo v Olovnici, kde hostům zajistil vedení hlavou Pešek (17.). Na další změnu skóre se však čekalo až do 82., kdy se povedlo Fr. Novákovi vyrovnat. Hosté však nelenili a vzápětí měli díky druhé trefě Peška náskok zpět. Poslední slovo ale měl olovnický snajpr Bláha, jenž ranou do víka určil konečnou remízu.

Olovnice - Otvovice 2:2

Kladenský deník - 12.11.2005

Zranění a tresty probraly olovnickou soupisku až tak, že ve Velvarech jejich řady čítaly pouhých deset bojovníků. Ti se ale proti posílenému Slovanu drželi více než dobře, byť ve 38. prohrávali už 0:2 (Ptáčník, Herberstein). Po pauze totiž Solár snížil (64.), za dvě minuty poslal Novák penaltu jen do tyče a olovnickou pětiminutovku uzavřelo břevno z kopačky Bláhy. Výhru Velvar pečetil v nastavení pěkný Herbersteinův lob.

Velvary B - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 06.12.2005

Hodně za očekáváním zůstala vloni druhá Olovnice, jaro však mívá lepší.

Střelci: 12 Bláha (Olovnice). Napomínání: Olovnice 31.

Kladenský deník - 08.04.2006

Vedoucí Pchery čekal na úvod jara tvrdý oříšek v podobě borců Olovnice. Ti ve vyrovnaném utkání od 10. minuty prohrávali vinou Maříka, dvě minuty před koncem však vyrovnali Solárem. Cenný bod ale neuhájili. Jejich radost nestačila odeznít, když hned po rozehrání našel Brázdův centr hlavu L. Dufka. Šťastný gól zajistil vítězům zvýšení náskoku v čele na zajímavých osm bodů.

Pchery - Olovnice 2:1

Kladenský deník - 15.04.2006

Než se Olovnickým vstřebala do pokožky masážní emulze, s Jedomělicemi prohrávali po střele Poncara. Ve 4. však Fr. Novák vyrovnal a po hodině hry dostal domácí do vedení Janůrek. Fr. Novák pak nedal penaltu, aby ho za chvíli potěšil Zavoral. Hosté, kterým výborně začapal Plzák, snížili v 85. Poncarem z desítky se diví, že jim podruhé za sebou pískal soudce Köhler, kterému se podle nich opět nepovedl druhý poločas

Olovnice - Jedomělice 3:2

Kladenský deník - 22.04.2006

V tabulce klesající Hrdlív hostil olovnickou želvu, která hrála od 57. v deseti po ČK M. Turečkovi. Oslabení o jednoho hráče se však na hostech neprojevilo, a ti dokonce sahali po výhře. To by však museli proměnit penaltu, kterou v 80. Solárovi čapnul Rosenkranz. Domácí brali bod všemi deseti.

Hrdlív - Olovnice 0:0

Kladenský deník - 29.04.2006

Olovnice vedla v poločase na trávníku Pozdně gólem Vacovského. Během osmnácti minut druhé části však domácí třemi zásahy (Mansfeld 2, Sachl) vývoj dokonale zvrátili a po podzimu poslední celek tabulky tak potřetí za sebou vyhrál. Nic na tom nezměnil závěrečný tlak hostů, který vedl pouze ke snížení, o něž se postaral Valkoun.

Pozdeň - Olovnice 3:2

Kladenský deník - 03.05.2006

Nervózní utkání se hrálo v Žižicích, kde získala bod Olovnice. Ten jí zajistil ve 30. Bláha, který srovnal náskok domácích, jenž vystřelil v 15. Koten.

Žižice - Olovnice 1:1

Kladenský deník - 09.05.2006

Pěkné utkání, do něhož zapadl kvalitním výkonem i soudce Matějíček, se hrálo v Olovnici, kde se představily Zlonice. Lepší domácí během dvaceti minut poslali mimo tyče snad pět šancí. Do vedení ale šli hosté ve 12., když brankáři nevyšla klička. Bláha s M. Turečkem však střelami z dálky ještě do pauzy skóre obrátili, zatímco hosté dvakrát z jedné akce orazítkovali konstrukci. V 73. už byli přesnější, když vyrovnali na konečných 2:2. Zjistit jména zlonických střelců je ale stále problém.

Olovnice - Zlonice 2:2

Kladenský deník - 13.05.2006

Tuřany už to balí. Doma v kvalitním utkání nestačily na pěkně hrající Olovnici, jež už do půle vedla 3:0 (z TK F. Novák, M. Tureček, Bláha), a to ještě dvakrát trefila konstrukci. V 52. dorážkou snížil Mostek a pak přišel okamžik, který domácí naštval. Bláha si nevšiml jejich ležícího zraněného hráče a upravil na 1:4. "Nevěděl jsem to. Po utkání jsem zašel do domácí kabiny se omluvit", řekl olovnický snajpr. Hostům nevzala zlaté body ani druhá branka Tuřan v podání Nagye.

Tuřany - Olovnice 2:4

Kladenský deník - 20.05.2006

Čarostřelec Říčka želvu neulovil

Strhující byl duel mezi Olovnicí a Zichovcem, v němž se oba celky střídaly ve vedení a po osmigólové přestřelce skončil smírně. Domácí želvu dostal v 8. minutě do vedení Fr. Novák, pak následoval neuvěřitelný úsek, v němž během čtyř minut padly čtyři branky, z toho tři z kopačky zichoveckého Říčky, jenž upravoval na 2:3. Do půle srovnal M. Tureček, hostům po obrátce zajistil další těsný náskok Skuhravý, poslední slovo však měl olovnický Bláha (75.).

Olovnice - Zichovec 4:4

Kladenský deník - 27.05.2006

O senzaci kola, značící také přes brandýský rozpočet, se postarala Olovnice, jež také potřebuje každý bodík. V nástupu do utkání zahodila dva brejky, aby prohrávala po trefě Proplíka, za dvě minuty však M. Bláha lišácky vyrovnal, ale do pauzy strhl vedení na stranu favorita Rychlý. Začátek druhé části zachytili hosté, Fr. Novák z penalty srovnal (48.), v 56. je M. Tureček dostal poprvé do vedení a slavnou výhru pečetil v nastavení opět z penalty Fr. Novák. To už oba celky hrály v deseti. Vyloučeni byli Venta (57.) a R. Bláha (86.).

Brandýsek - Olovnice 2:4

Kladenský deník 03.06.2006

Na pomstu za podzimní duel v Klobukách se dobře připravila Olovnice. Vzájemné zápasy bývají vyhrocené, tentokrát však na hřišti panoval klid. Hosté totiž k důležitému utkání o záchranu přijeli jen v deseti a pomalu nestačili počítat ve svém čeřenu, které jim neúprosně přisypávala olovnická mašina. Hosté poprvé snížili až po hodině hry na 8:1. Dvouciferné porážce však neunikli (M. Tureček a M. Bláha 4, Janůrek 2, Zavoral), za hosty vstřelil tři branky Douša a ještě nedal desítku.

Olovnice - Klobuky 11:3

Kladenský deník 10.06.2006

Divácky atraktivní zápas se hrál v Otvovicích, kde byli hosté z Olovnice fotbalovějším týmem a v první půli také dokázali otočit skóre (M. Tureček a Fr. Novák z penalty), které určil Bečan. Po obrátce mohl jejich náskok M. Tureček několikrát zvýšit, neuspěl však, zatímco kondičně lépe připravení a mladší domácí v 74. vyrovnali krásnou hlavičkou Peška. V posledních sedmi minutách vzal osud zápasu do rukou Denk, jenž dvěma góly strhl výhru na otvovickou stranu.

Otvovice - Olovnice 4:2

Kladenský deník 17.06.2006

Olovnických hochů se na rozlučku sešlo pouze sedm, na plac tak museli i dva borci, kteří dávno pověsili kopačky na hřebík, a ještě k tomu zraněný M. Bláha. Ten v 55. odstoupil, a to za stavu 2:1, když domácí dokonce o dvě branky vedli (Solár, Fr. Novák z pen. - M. Hájek), zatímco Uhy nedaly M. Hájkem desítku. Po hodině hry však Olovnice během minuty dvakrát inkasovala (R. Novák, Kuric), a když hosté v 70. přidali čtvrtý gól (R. Novák), zdálo se být hotovo. F. Novák z druhé desítky ještě snížil, avšak poslední slovo měli hosté, když R. Novák dovršil hattrick.

Olovnice - Uhy 3:5