Vojtěch Buchta FK Kralupy 1901 - konec střídavého startu
Vítězslav Ocásek Slavoj Zvoleněves - konec střídavého startu
Matěj Vorlíček Slavoj Zvoleněves - konec střídavého startu
Ondřej Fidler FK Kralupy 1901 - návrat z hostování
Antonín Listík Sokol Dolany - návrat z hostování

Kladenský deník - 23.08.2014

Derby v Neuměřicích bylo vyhrocené v hledišti, na hřišti se hrálo korektně. Nováček z Olovnice vedl zásluhou trestňáku Nováka, v pauze to ale bylo 1:1 po penaltě Patocse. Krátce po obrátce vrátil hostům vedení Bláha, jenž ale zápas po dvou žlutých nedohrál. Hostům navíc pro zranění odstoupil Novák a absence dvou klíčových hráčů Olovnice využil domácí dvě minuty před koncem k vyrovnání (opět Patocs). Ve čtvrté minutě nastavení ale Bednár z brejku přece jen přihrál tři body Olovnici!

Neuměřice - Olovnice 2:3   (F. Novák, M. Bláha, R. Bednár)

Kladenský deník - 31.08.2014

Tabulku vede nováček z Olovnice, jenž si doma poradil ve vyrovnaném a místy vyhroceném utkání s Otvovicemi. K třem bodům je nasměroval v prvním poločase krásnou střelou V. Buchta, první příčku jim pojistil deset minut před koncem Suchánek. Bylo to však s komplikacemi, poněvadž gólman mu chytil penaltu, na dorážku do šibenice ale neměl nárok.

Olovnice - Otvovice 2:0   (V. Buchta, O. Suchánek)

Kladenský deník - 06.09.2014

Ve Vraném Olovnice díky skvělému brankáři Novákovi vedla v půli 2:0. Skóre otevřel Berta, jenž z trestňáku z 25 m vymetl šibenici, a pak dorážel V. Buchta. Domácí však hráli nádhernou kopanou a také byli efektivní. Vývoj skóre otočili až po obrátce, kdy soupeři docházeli síly. Vranští mladíci toho využili, konkrétně střelci J. Vébr, Hanzlík, O. Vébr.

Vraný B - Olovnice 4:2   (Jiří Berta, V. Buchta)

Kladenský deník - 14.09.2014

Nad Olovnicí se po dvaceti minutách duelu se Zvoleněvsí stahovala mračna. Hosté vedli 3:0 (Porazil 2, Valer), a i když domácí snížili Ocáskem, vyhráli poločas o tři branky, poněvadž Porazil tečovanou střelou dokončil hattrick. Po změně stran se však Olovnice dokonale probudila. Nakopl ji bleskový gól J. Berty a v 66. minutě už to bylo díky Vacovskému a Bednárovi 4:4. Když pak Bláha odmítl výhru za tři body, vstřelil alespoň vítěznou penaltu.

Olovnice - Zvoleněves 5:4 np   (V. Ocásek, Jiří Berta, M. Vacovský, R. Bednár, M. Bláha (rozhodující PK))

Kladenský deník - 20.09.2014

Na Zichovci to bylo vyrovnané jen ze začátku utkání, pak už měli mírnou převahu domácí borci, kteří vyhráli poločas nad Olovnicí zásluhou Snovického. Po změně stran se dvakrát prosadil Erba, který tři minuty před koncem odmítl hattrick, když neproměnil penaltu. Tu chtěli za stavu 2:0 i hosté, jimž se na začátku druhé části zranili oba stopeři.

Zichovec - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 28.09.2014

Kolečskému Denkovi se povedlo v Olovnici dvakrát skórovat z přímých kopů. Čisté svědomí při nich neměl gólman Novák, jenž za stavu 1:1 zneškodnil Zaňákovi penaltu. Za poražené vyrovnával v druhé půli Ocásek. Oba týmy dohrávaly v deseti. První byl vyloučený olovnický V. Buchta, pak hostující Halík.

Olovnice - Koleč 1:2   (V. Ocásek)

Kladenský deník - 04.10.2014

Žižice přejely šesti góly mdlou Olovnici, která do přestávky dostala od Valera dva góly z desítek. Domácí po pauze zahrávali i třetí pokutový kop, tentokrát neúspěšně. Čtyři jiné branky však stihli dát (Eichler 2, Kratochvíl 2).

Žižice - Olovnice 6:0

Kladenský deník - 12.10.2014

Devět gólů padlo v Olovnici, kde domácím borcům nestačil v utkání celků z chvostu tabulky k výhře nad Stehelčevsí ani hattrick V. Buchty. Ten svým třetím gólem zvyšoval po hodině hry už na 4:2. Poslední čtvrthodina ale patřila hostům. Po snížení na 4:3 proměnili Petrem Donovalem dvě penalty (také se mu povedl hattrick), druhou využil až v poslední minutě! Navíc byl poraženým po druhé žluté vyloučený kanonýr V. Buchta.

Olovnice - Stehelčeves 4:5   (3x V. Buchta, R. Bednár)

Kladenský deník - 18.10.2014

Uhy deklasovaly Olovnici 6:1 po půli 1:0. Než přidaly druhou branku, zatřásli hosté břevnem. Prosadili se až za stavu 3:0, kdy Novák trefil trestňák krásně do vinglu. Čtvrtý gól je ale definitivně položil. Na uhské kanonádě se podíleli Riemer, Bakalář, R. Novák (2). Dvakrát se trefil M. Fundák, jež odmítl hattrick, když neproměnil penaltu (6:1).

Uhy - Olovnice 6:1   (F. Novák)

Kladenský deník - 26.10.2014

Olovnice po nějaké době vyhrála, když doma porazila těsně Pozdeň. Na gólový brejk Bednára hosté odpověděli gólem do šatny. Po obrátce Ocásek pálil do břevna a minutu na to ránu J. Berty tečoval obránce na konečných 2:1.

Olovnice - Pozdeň 2:1   (R. Bednár, vlastní)

Kladenský deník - 02.11.2014

Fotbalisté Černuce si nechtěně, avšak zajímavě pohráli s čísly. Olovnici nastříleli sedm branek, přičemž druhou dali ve 22. minutě, třetí v 33., šestou v 66. a poslední sedmou v 77. minutě! Jinak vítězové na hřišti dominovali, navíc brzy hráli proti deseti a ke konci po druhé červené dokonce proti devíti soupeřům.

Černuc - Olovnice 7:0

Kladenský deník - 09.11.2014

Ve Velvarech to nevypadalo, že by na sebe narazil druhý s předposledním. Těsná výhra však zůstala v kabině favorita, jenž přišel o vedení díky snajprovi Bláhovi, který však před půlí po tvrdém zákroku odstoupil. To už bylo 2:1 pro domácí (Klempt, Podivínský). Po obrátce zvýšil Bečvář a hosté už jen upravili Bednárem na konečných 3:2.

Velvary B - Olovnice 3:2   (M. Bláha, R. Bednár)

Kladenský deník - 15.11.2014

Olovnice získala dva cenné body v souboji s Blevicemi. Přitom vstřelila obě branky. Už v 6. minutě vedla zásluhou Buchty, za čtvrt hodiny však bylo vyrovnáno, když blevická rána zpoza šestnáctky sjela domácímu zadákovi z kopačky do vlastní brány. Ač Olovničtí v rozstřelu první dvě penalty nedali, byli to oni, kdo se těšil z bodu navíc. Zajistil jim ho Suchánek.

Olovnice - Blevice 2:1 np   (V. Buchta, O. Suchánek (rozhodující PK))

Kladenský deník - 09.12.2014

Žižice chtějí na jaře vykopat minimálně baráž o přebor

Nováčkem III. třídy B je mužstvo Olovnice, jemuž patří po první polovině soutěže dvanáctá příčka. Sice to mohlo být o něco lepší, podle vyhlášeného kanonýra Milana Bláhy ale může panovat spokojenost, poněvadž hráli s kádrem, jenž vykopal postup a navíc se v mnoha utkáních musel obejít bez letité opory, stopera Nováka. Vzhledem k faktu, že vedle Bláhy má Olovnice i dalšího vyhlášeného snajpra Radka Bednára, čekalo se, že nastřílí víc branek. To ji možná stálo vyšší bodový zisk. "Měli bychom si nasypat popel na hlavu. Určitě to mělo být z naší strany lepší," řekl Bláha, jenž rozvlnil síť pouze dvakrát a jeho kolega pětkrát. "Také musíme zlepšit disciplínu," podotkl s tím, že pět červených karet je hodně přes čáru. Olovnice zahájila podzim na jedničku. Z prvních tří kol totiž vytěžila osm bodů. Pak se začala projevovat také vyšší kvalita soutěže.

Kladenský deník - 08.03.2015

Příprava: Kralupy 1901 B - Olovnice 1:2   (V. Buchta, M. Vymětalík)

Kladenský deník - 14.03.2015

Příprava: Olovnice - Barceroma 2:2   (V. Ocásek, P. Raušer)

Kladenský deník - 22.03.2015

Exekutorům pokutových kopů to nelepilo, navrch měli gólmani

Jako počasí bylo studené derby mezi Olovnicí a Neuměřicemi, jež napětím ani dramatičností zdaleka nepřipomínala místní El Clássica z minulých let. Padly jen dvě žluté a na gól čekali diváci marně. Nejzáživnější tak byl rozstřel, který asi po zásluze přiklepl bonusový bod hostům. Rozhodl ho jejich góman Černý.

Olovnice - Neuměřice 0:1 pp

Kladenský deník - 28.03.2015

Černuc rozpoutala jarní střelecké manévry a Otvovice našly snajpra

První výhru v domácím prostředí oslavily Otvovice. A stála za to. Nevýraznou Olovnici smetla 4:0. Hned zkraje utkání se prosadil navrátilec Gajer a pak už měl sólo Maršoun, který je velkou posilou. K dvěma gólům z Černuce nastřílel dokonce hattrick. Na 2:0 zvýšil z pokutového kopu a další dva přidal po změně stran. Stínem utkání je nezaviněné zranění kolena domácího Šarocha, pro kterého přijela sanita.

Otvovice - Olovnice 4:0

Kladenský deník - 11.04.2015

Zvoleněves si upevnila postavení ve středu tabulky výhrou nad Olovnicí, která na jaře ještě nevstřelila branku! Aby také ano, když mladý celek hraje bez kanonýrů Bednára a Bláhy. O tři branky vítězů se podělili Holub, Němec a Kučera.

Zvoleněves - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 19.04.2015

Když Zichovec zvýšil v Olovnici na 4:0, nevypadalo to, že se domácí borci ještě vzchopí. Stačil však jeden gól (Pergler) a rázem bylo na hřišti jiné mužstvo. V 66. minutě uzdravený Bednár krásnou střelou stáhl ztrátu na dvě branky a v tu chvíli se hosté pomalu začínali obávat o výsledek. Tři minuty před koncem si vybral další slabší chvilku olovnický gólman a v závěru kapituloval ještě jednou. Za vítěze: Dragoun 3, Bernášek, Smrž, vlastní.

Olovnice - Zichovec 2:6   (J. Pergler, R. Bednár)

Kladenský deník - 25.04.2015

Poprvé vstřelil některý tým deset gólů. Na dvouciferný výsledek dosáhla Koleč, jež deklasovala Olovnici 10:2 a poslala ji na dno tabulky. Za dvanáct minut už to bylo 3:0 a v poločase 6:2. Za poražené se dvakrát trefil Bednár, na domácího Vaňka ale neměl, poněvadž ten to dokázal pětkrát. Jednou skórovali F. Dočekal, Dobeš a Kašpar. Dva góly, včetně jubilejního desátého, přidal Halík.

Koleč - Olovnice 10:2   (2x R. Bednár)

Kladenský deník - 30.04.2015

Olovnice - Vraný B 0:4

Kladenský deník - 03.05.2015

Žižice nehrály dobře, tudíž to neměly na půdě na druhou stranu obstojně hrající mladé Olovnice, jež z poslední příčky ztrácí už čtyři body, snadné. Klid do řad favorita utkání vnesl až gól na 3:1. Do desáté minuty vedl díky Kratochvílovi a chybám brankáře 2:0, a to ještě Valer nedal penaltu (17.). Domácí snížili před přestávkou Perglerem a až dvacet minut před koncem jistil hostům výhru Hořánek. Ve čtvrtek možná přijdou Žižice o body, poněvadž údajně postavili v jiných zápasech hráče v trestu.

Olovnice - Žižice 1:3   (vlastní)

Kladenský deník - 09.05.2015

Stehelčevsi spadly do klína tři body za kontukační výhru nad Žižicemi a další cenný příspěvek na své konto získala v souboji s poslední Olovnicí. Nováček vyšl střelecky naprázdno, tudíž oslabeným domácím stačily k důležitým bodům dva góly. V první části se prosadil Tuček, v druhé Řezáč. Stehelčeves brala za sedm dní devět bodů a moc si poelpšila.

Stehelčeves - Olovnice 2:0

Kladenský deník - 17.05.2015

Také Uhy si odvezly všechny body z Olovnice. Poměrně brzy vedly díky zásahům Brhela a Černého z penalty. Krátce po přestávce přidal R. Novák třetí gól. Až pak snížil Vymětalík, aby domácí ještě nastřelili břevno. V utkání to bylo už podruhé.

Olovnice - Uhy 1:3   (M. Vymětalík)

Kladenský deník - 23.05.2015

V Pozdni se hrálo na jednu bránu - olovnickou. Poslední celek tabulky ale poměrně dlouho odolával. Načal ho až po půlhodině hry Erba, který se probudil do nádherného dne. Nakonec dokázal nastřílet čtyři góly, čímž trumfl spoluhráče A. Sachla, jenž zaznamenal hattrick.

Pozdeň - Olovnice 7:2   (Jar. Berta, R. Bednár)

Kladenský deník - 31.05.2015

Černuc naplnila osud nováčka z Olovnice. Sedmi góly mu dala definitivu sestupu a ještě může pomýšlet na baráž.

Olovnice - Černuc 0:7

Kladenský deník - 07.06.2015

Velvary přivezly všechny body z Olovnice, která se ale blýskla nejlepším jarním výkonem. Vyrovnaný první poločas však prohrála 0:2. V druhém byla lepší, bohužel pro ni nedokázala pokrýt kontry soupeře. Góly Ocáska a Bednára se dotáhla na 2:3, víc ji ale nebylo přáno.

Olovnice - Velvary B 2:5   (V. Ocásek, R. Bednár)

Kladenský deník - 13.06.2015

Blevice nahrály potřebné body s poslední Olovnicí, již ale porazily jen těsně. V prvním poločase jim zajistil náskok T. Tůma a po obrátce se nadechl k přesně zakončenému sólu Měkota. Dvacet minut před koncem ukázala olovnická legenda F. Novák mladým spoluhráčům, jak se dávají góly. Také on se vydal na cestu řadami protivníků a svůj výlet zakončil technickou střelou do horního rohu.

Blevice - Olovnice 2:1   (F. Novák)

Kladenský deník - 19.06.2015

Srdíčku se bohužel poručit nedá, aneb Bláha mění okres

Kladensko - Dlouhých patnáct let patřil Milan Bláha mezi nejlepší a nejváženější rozhodčí Okresního fotbalového svazu v Kladně. Od podzimu bude pobíhat s píšťalou v ruce po zelených kobercích na Kolínsku. Jeho životní přestup, až na nepatrné výjimky, nemohl potěšit hráče, funkcionáře ani kolegy. Důvodem změny prostředí je nová životní partnerka. "Neodchází se mi s lehkým srdcem. Všechny tady znám a skoro všichni se ke mně suprově chovali. Nedá se však nic dělat, " konstatoval třiačtyřicetiletý Bláha. Od února bydlí v Barchovicích, přesto stihl odřídit pár utkání na našem okrese. Zápasy se mu ale pěkně prodražily, poněvadž cesťáky klubům vystavoval z Olovnice, kde bydlel a v jejímž dresu vyhlášený kanonýr nastřílel stovky branek. Na jaře ji však kvůli výronu v kolenu nemohl pomoci, tudíž se po roce vrátila do čtvrté třídy. "Moc jsem chtěl klukům pomoci, bohužel to nešlo," litoval borec, jenž neustále zápasí s váhou. Ze 116 kg dokázal shodit dvaadvacet. "Už se ale zase blížím ke stovce," pousmál se a přiznal, že z kolínského svazu ještě nikoho nekontaktoval. Nechce se vnucovat. V pondělí mají rozhodčí z Kladenska ve Velkém Přítočnu rozlučku se sezonou a tam Milan Bláha nesmí chybět.