Vítězslav Ocásek Slovan Velvary - přestup
Antonín Listík Sokol Dolany - přestup
Jaroslav Putz Slovan Velvary - přestup
Petr Solár obnovení registrace

Kladenský deník - 26.08.2017

Nováček z Olovnice měl zápas v Tuřanech výborně rozehraný. Za deset minut vedl už 2:0! Pak ale nedal Suchánkem penaltu a zahodil další šanci. Domácí také během deseti minut v druhé půli srovnali a navrch rovněž neproměnili desítku. Gólman Břížďala na svého kolegu nevyzrál a bilanci měl tudíž 1:1 - jednu chytil, jednu neproměnil.

Tuřany - Olovnice 3:2 pp    (V. Ocásek, vlastní)

Kladenský deník - 03.09.2017

Hattrick kanonýra Nídra popravil Koleč

Olovnice si vyšlápla na Koleč. Zazářil navrátilec ze Slatiny Nídr, jenž krátce po pauze dokončil hattrick. Hosté to ale v pěkném utkání nezabalili. Během chvíle snížili na 3:2, závěr však patřil nováčkovi soutěže.

Olovnice - Koleč 5:2   (3x M. Nídr, R. Karala, O. Suchánek)

Kladenský deník - 09.09.2017

V nehezkém, nesportovně vedeném utkání v Dřetovicích otevřela skóre Olovnice. Nakonec ale odjela s prázdnou, poněvadž devět minut před koncem rozhodl Panáček. Utkání mělo dohru před stadionem, kde došlo k potyččce obou týmů.

Dřetovice - Olovnice 3:2   (V. Ocásek, O. Suchánek)

Kladenský deník - 16.09.2017

Knovíz litovala ztráty dvou bodů, které si po nekonečném rozstřelu odvezla Olovnice. Při penaltách (6:7) se vystřídali všichni hráči včetně brankářů! Domácí v utkání vedli, remízu ale zachránili až pět minut před koncem, přičemž za stavu 1:1 pohrdli penaltou.

Knovíz - Olovnice 2:3 np   (2x M. Nídr, P. Ševčík (rozhodující PK))

Kladenský deník - 24.09.2017

V Olovnici na sebe narazili dva nejlepší střelci soutěže. Domácí Nídr se sice od uhského R. Nováka odlepil, jeho zásah na 1:1 z úvodu druhé části však na body nestačil, protože chvíli na to Černý z PK duel rozhodl. Hosté uznali, že jejich vítězství bylo šťastné, vybojované a nakonec také ubráněné.

Olovnice - Uhy 1:2   (M. Nídr)

Kladenský deník - 28.09.2017

Olovnice - Zichovec 1:3   (D. Koblenc)

Kladenský deník - 30.09.2017

Kdyby se Černuc neposílila třemi áčkaři, nedala by jedenáctku dohromady. S Olovnicí byl o malinko lepší. Výhru však strhla na svoji stranu až osm minut před koncem Marcinem.

Černuc B - Olovnice 2:1   (F. Novák)

Kladenský deník - 08.10.2017

Počtvrté odcházeli ze hřiště bez bodu hráči Olovnice. Nováček soutěže tentokrát neuspěl doma se Žižicemi, které měly výborný začátek - za sedm minut vedly o dvě branky. Domácí snížili Perglerem, když pak kopali trestňák, obdrželi okamžitě z kontru třetí branku. Po obrátce kapitulovali i počtvrté.

Olovnice - Žižice 1:4   (J. Pergler)

Kladenský deník - 15.10.2017

Olovnice v posledních pěti utkáních vždy jednou skórovala, k bodům to však nikdy nestačilo. Platilo to i ve Stehelčevsi, kde Ocáskem snižovala na konečných 1:3. Za vítěze se dvakrát prosadil extraligový sprinter Nešvera.

Stehelčeves - Olovnice 3:1   (V. Ocásek)

Kladenský deník - 22.10.2017

Zvoleněves měla v Olovnici brutální nástup. Za šest minut měla k dobru dva góly a domácím dala jedinkrát čichnout až za stavu 0:3. Poražení vstřelili pošesté v řadě jeden gól, který opět nebyl zaplacený.

Olovnice - Zvoleněves 1:3   (D. Koblenc)

Kladenský deník - 28.10.2017

Ani tři vstřelené góly nestačili Olovnici na bodový zisk. Důvod? V Blevicích čelily třem penaltám, jež nakonec čtyřgólový Měkota proměnil. Hosté, kteří zanechali dobrý dojem, také jednu využili.

Blevice - Olovnice 5:3   (F. Novák (PK), M. Nídr, J. Berta)

Kladenský deník - 05.11.2017

Dočkala se i Olovnice, Otvovice ale porazila až po rozstřelu. Přesto se odpoutala z poslední příčky. V utkání  dvakrát vedla, šikovní hosté však dovedli zápas do penalt, v nichž zářil domácí brankář Patrik Ševčík, který byl třikrát úspěšný.

Olovnice - Otvovice 3:2 np   (M. Nídr, O. Suchánek, D. Cvrček (rozhodující PK))

Kladenský deník - 11.11.2017

Neuměřice vedl do derby dvou tápajících soupeřů hokejista Jiří Tlustý a byl to on, kdo byl po utkání spokojenější svého olovnického protějšku Fandy Nováka. Ten mohl litovat, že jeho tým neudržel poločasové vedení 2:1, jež se zrodilo již v první čtvrthodině. Za zasloužené vítěze se trefil také uzdravený M. Jaroš.

Neuměřice - Olovnice 3:2   (P. Solár, O. Suchánek)

Změny v kádru před jarem

Ondřej Suchánek Slavoj Zvoleněves - přestup

Viktor Stojka Dynamo Nelahozeves - přestup

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelský zápas - 10.02.2018

Zvoleněves - Olovnice 6:4   (2x V. Ocásek, 2x V. Stojka)

Přátelský zápas - 17.03.2018

Lhota B - Olovnice 1:3   (R. Karala, V. Karlovský, F. Novák)

Kladenský deník - 31.03.2018

Olovnice vyhrála půli v Kolči, odjela však s prázdnou.

Koleč - Olovnice 3:1   (R. Karala)

Kladenský deník - 08.04.2018

Utkání rozdílných poločasů začala Olovnice s Dřetovicemi výtečně. Díky Nídrovi vedla 2:0 a ještě neproměnila PK, který se ve 32. minutě nevešel do branky. Nástup do druhé půle vyšel lépe hostům. Hned snížili a najednou se obraz hry změnil. Nakonec nastříleli pět gólů, přičemž hattrick si připsal Machek.

Olovnice - Dřetovice 2:5   (2x M. Nídr)

Kladenský deník - 15.04.2018

Ve 46. minutě otevřel skóre utkání v Olovnici parádním trestňákem knovízský Žďárek. Domácí opláceli stejnou mincí, plátcem byl Novák. První jarní body jim ale přány nebyly. Proti byl Nejman.

Olovnice- Knovíz 1:2   (F. Novák)

Kladenský deník - 21.04.2018

Olovnici není souzeno vyhrát. V Uhách ji poslal do vedení Nídr, před poločasem ale vyrovnal Pfleger, který zápas pro zranění dochodil. Ani to mu nezabránilo vstřelit v nastavení vítězný gól. Měl však v něm minimální zásluhu, přihrál mu totiž brankář. Hosté hráli od 43. minutě přesilovku.

Uhy - Olovnice 2:1   (M. Nídr)

Kladenský deník - 29.04.2018

Olovnice - Černuc B 2:1 np   (R. Bednár, D. Koblenc (rozhodující PK))

Kladenský deník - 05.05.2018

Žižice - Olovnice 8:1   (R. Bednár)

Kladenský deník - 08.05.2018

Překvapila Olovnice výhrou s Tuřany. Čtyřikrát se trefil po dlouhé době uzdravený Bednár. Utkání ale nedohrál, protože se mu v běhu postavil do cesty obránce hostů. Kanonýr skončil v nemocnici.

Olovnice - Tuřany 5:2   (4x R. Bednár, F. Novák)

Kladenský deník - 13.05.2018

Nesmírně důležité tři body vydřela Olovnice. Domácím ale zatrnulo, když Stehelčeves tři minuty před koncem snížila z desítky na 3:2. Na utkání se přišel podívat Radek Bednár, který nedohrál poslední utkání, v němž dal čtyři góly. Na třikrát zlomenou lícní kost mu rovnali v Motole.

Olovnice - Stehelčeves 3:2   (M. Nídr, J. Pergler, V. Ocásek)

Kladenský deník - 20.05.2018

Suchánek neměl slitování

Zvoleněves nedala nejmenší šanci Olovnici. Za pět minut měla k dobru dva góly, a když byl nováček na lopatě, dorazil ho dvěma trefami do černého jeho odchovanec Suchánek. Zásluhou hattricku už vládne střelcům domácí Kučera.

Zvoleněves - Olovnice 6:1   (F. Novák (PK))

Kladenský deník - 27.05.2018

Olovnické nesmírně potěšily tři body. O to víc, že na ně dosáhli před stovkou diváků v derby s Blevicemi. Klíčovou postavou vítězů byl brankář Ševčík. Nejen proto, že za stavu 1:0 kryl pokutový kop. To domácí penaltu proměnili. Novák z ní určil konečné skóre.

Olovnice - Blevice 3: 0   (M. Nídr, J. Pergler, F. Novák (PK))

Kladenský deník - 03.06.2018

Olovnice odmítla v Otvovicích přímou záchranu. Pro oba celky to byl zápas jara a nutno říct, že mnohem lépe se na něj připravili domácí, kteří o své zasloužené výhře rozhodli už do poločasu. Vyjma Bertova gólu hosté otvovickou svatyni víceméně neohrozili. Navíc deset minut před koncem přišli o dva vyloučené důležité hráče, kteří si nezahrají derby s Neuměřicemi, které také nejsou zachráněné.

Otvovice - Olovnice 5:1   (J. Berta (PK))

Kladenský deník - 10.06.2018

Po pěti utkáních bez bodového zisku uspěly Neuměřice. V derby v Olovnici dokonce ani neinkasovaly a samy pět minut před koncem domácí hodně rozesmutněli. Ránou na přední tyč rozhodl Matoušek.

Olovnice - Neuměřice 0:1

Kladenský deník - 16.06.2018

Zichovec potřeboval k postupu získat bod. Rychle bylo jasné, že s Olovnicí ani tři nebudou problém. Na první gól z plného tuctu se čekalo do 20. minuty, kdy střelecké manévry zahájil Forster. Hattrick zaznamenal loučící se Snovický.

Zichovec - Olovnice 12:0

Turnaj Chvatěruby - 23.06.2018

Chvatěruby - Olovnice 6:2   (Fr. Novák, Filip Novák)

o 3. místo --- Olovnice - FK Kralupy 1901 3:5   (V. Ocásek, Filip Novák, M. Nídr)